KONSANTRE PARFÜM - L′OMBRE DANS L′EAU

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri            DİPTYQUE - L′OMBRE DANS L′EAU

L’Ombre dans l’Eau, ağlayan bir söğüt altındaki sakin bir nehir üzerinde bir yaz anından hayalleri anlatan romantik bir tablo. Kokunun ilhamı, kurucuların bir arkadaşı bahçede bir öğleden sonra ellerinde güllerin ve frenk üzümü meyvelerinin çekici aromasını fark ettiğinde oldu. Koku o kadar şaşırtıcıydı ki, yaratıcılar tüm boyutlarını yakalamak istediler: frenk üzümü yapraklarının otsu olması, tomurcuklarının meyveli asitlenmiş aksanları ve gülün çiçek yoğunluğu. Zevk almak için doğa dolu bir andır. Eau de Parfum varyasyonunda, koku daha yoğun ve tam çiçek açmış bir gülün daha şehvetli kokusu.

Sudaki Gölge, "yeşil bir bahçenin su tarafından kokusunu" uyandırır. Neyse ki, burada, istiridye veya kavunu çiçekleyen su notları yok, hayır, su fikri ıslaklık ve sebze neminin etkisi ile öneriliyor.
İlk izlenim çok yeşil, domates yaprakları, frenk üzümü ve galbanum, yavaş yavaş, çok incelikle gelişen gülü ilan ediyor. Zaten nemli yaz sıcağı ile emprenye edilmiş çalılık, toprak ve bitki örtüsünün izlenimini güçlendiren odunsu bir arka plan, meşe yosunu, vetiver, neredeyse chypre algılıyoruz.
Bu kadar doğal gül kokan birkaç koku var, sanki onu bir çalı gölgesinde, gür bir bahçede, bir yaz gününün sonunda keşfetmiş gibi.

Siyah frenk üzümü ile kırmızı bir İngiliz gül bahçesinin şaşırtıcı derecede uyandırıcı kokusu, ana notaları vurgulamak için şimdi yeniden formüle edildi. Bu gelişmiş yinelemede, üstteki kesilmiş gül saplarının gevrek yeşil notalarından biraz daha fazlasını buluyoruz; Hala nehir kıyısının ıslak toprağını ve dalları ve düşmüş olan eski yaprakları tartan meyveleri koklayabilirsiniz, ancak şimdi imza notlarının artan bir hissi var. Melankolik, sevilen bir klasiğe yeni bir bakış açısı kazandırmak için güçlendirildi.
Yorumlar (0)
Diptyque
L′OMBRE DANS L′EAU ürününden yönlendirildiniz!
Diptyque -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.