DIOR HOMME INTENSE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
100 TL
Ürün Özellikleri

DİOR HOMME İNTENSE 

Kullanıcı yorumları


aşık olunası erkek parfümü. kendinize, abinize, kardeşinize, sevgilinize, babanıza, oğlunuza alın da yaygınlaşsın. beyoğlu'na rebul lavanta kolonyası sıkılacağına bundan sıkılsın. evinize alın bir köşede dursun, arada koklarsınız. ev arkadaşınıza empoze edin, eviniz güzel güzel koksun bütün gün.

şaka bi yana gerçekten çok güzel etkiler bırakan, çok kaliteli bir koku. biraz olgun adam kokusu, biraz çok erkeksi. ama erkeksiliği rahatsız edici bir erkeksilik değil, hani başarısız erkek parfümlerindeki o burun yakıcı erkeksilikle alakası yok yani. hem erkeksi hem de 'nazik' diyeceğim, bir tuhaf kaçacak
* ama öyle işte. ve bu yanıyla kadınların da kullanabileceğini düşündüğüm bir parfüm, biraz tarz meselesi tabi, yani erkek parfümü kullanmak her kadının seveceği bir şey değil haliyle.


filmlerde ya da parfüm reklamlarında filan gördüğümüz o işe giden çok şık erkek vardır ya, hani gömleğini giyer, kol düğmesini filan takar, üstüne cuk oturan bi takım elbisesi filan vardır şudur budur. işte hani o adam sonra (görüntü yavaşlıyor tabi bu sahnede) sihirli bir dokunuş edasıyla parfüm sıkar. işte orda sıktığı parfüm budur benim için.kokladığım an erkek parfümleri listemde zirveye oturan şaheser. kadınsı olduğu düşünülen vanilya ve çikolata kokularını odunsu zemine muhteşem bir şekilde yerleştirmiş. mest oldum. kullanın kullandırın önerilerini destekliyorum.ne desem nasıl bir cümle kursam da bu muazzam kokuyu anlatsam ama yok guzel kalıcı muhteşem gibi sıfatlar beni tatmin etmedi anlatmak için. ha sunu diyebilirim ki bir parfüm olacaksa erkekler için o dior homme intense olmalıdır gerisi teferruattır.


yillar sonra nihayet 'parfümümü buldum' dememi saglayan
edp . 'en iyi parfüm' diye birseyin oldugunu düsünmüyorum ama bana bu kadar uyan, kendimi bu kadar daha iyi hissetmemi saglayan bir koku kullanmadim bugüne kadar.
Ürün Detayları
Kendine güvenen erkekler için değerli, cüretkar bir koku.

Erkeksi, incelikli ve şehvet dolu.

Üst notalarda lavantanın çiçeksi ve odunsu kalitesi açığa çıkar.

Orta notalarda daha çok; misk kokulu, az miktarda meyve vurguları ile ambrette yer alır.

Temel notalar ağırlıklı olarak Virjinya Sediri taşır.

Gece kullanımı için idealdir.
Yorumlar (0)
Christian Dior
DIOR HOMME INTENSE ürününden yönlendirildiniz!
Christian Dior -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.