KONSANTRE PARFÜM - BAD 

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri


        DİESEL - BAD 
      Diesel BAD, sofistike, bağımlılık yaratan ve taptaze odunsu bir kokuyu, odunsuluğun taze tuzlu yanını yansıtıyor. Maskülenliği ve keskin notaları buluşturan Bad, şişesi ile ise "kötü çocuk" imajını yansıtıyor.

     Maskülen ve gizemli yoğunluk, DIESEL BAD'le hayat buluyor. Deri ve kabartmalı şişe tasarımının ardındaki heyecan verici birliktelik: Isıtılmış tütün ve tuzlu havyar. İçerisinde bulunan değerli özler: Saf bergamot yağı, tütün özütü, iris kökü, havyar akordu, tuzlu mineral akordu. 


      Dıesel Bad - İçindeki Kötü Çocuğu Keşfet! Bağımlılık Yaratacak Bir Parfüm. Maskülen Ve Gizemli Yoğunluk, Dıesel Bad'Le Hayat Buluyor. Deri Ve Kabartmalı Şişe Tasarımının Ardındaki Heyecan Verici Birliktelik: Isıtılmış Tütün Ve Tuzlu Havyar. İçerisinde Bulunan Değerli Özler: Saf Bergamot Yağı, Tütün Özütü, İris Kökü, Havyar Akordu, Tuzlu Mineral Akordu.


      O cool. O kötü. O yoluna çıkan her şeyi ve herkesi cezbeden, siyah deriye bürünmüş bir mıknatıs. Bakabilirsin ama dokunamazsın. O vahşi bir ateş gibi yakar.

      Kabartmalı ve simsiyah deri tasarımla çevrili Diesel BAD şişesi, siyah deri ceketini üstüne geçirmiş misali baştan çıkarıcı ve maskülen.  Cüretkar, sofistike ve bağımlılık yaratıcı bir koku imzası: Diesel BAD tütün ile havyarın bir araya geldiği ilk parfüm. Bu birliktelik ile Diesel BAD, bağımlılık ve heyecan yaratan ferah bir odunsuluk sunuyor.


Yorumlar (1)
Diesel
BAD  ürününden yönlendirildiniz!
Diesel -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.