Creed Erolfa
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Creed Erolfa

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%13 indirim
25,26 Kdv Dahil
22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
CREED EROLFA || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,02
CREED EROLFA || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
CREED EROLFA || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
CREED EROLFA || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
CREED EROLFA || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
CREED EROLFA || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121291181
Stok Kodu 0299

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

 

Creed – Erolfa
 
Erolfa kendi sitelerinde şöyle tanıtılmış: “İster bir yat yarışının heyecanından keyif alın, isterseniz sahilden denizin keyfini çıkarın. Canlandırıcı, ayağa kaldırıcı ve ilham verici. Yat yarışı şampiyonlarının kokusudur Erolfa. O, açık denizlerde yelken kullanmanın coşkusunu çağrıştıran okyanussal bir ferahlıktır.”
 
Erolfa’yı üzerime sıktığımda karşıma çıkan koku ferah, modern turunçgiller (ağırlık portakalda) ve tuzlumsu meyvelerden (muhtemelen kavun) oluşuyor. Fazla tatlılık barındırmayan, canlı, pozitif ve çok güzel. Yine bir Creed ve yine başlangıcı gayet başarılı. Sevdim üst notalarını. İlerleyen dakikalarda bu güzel turunçgiller hala hissediliyor. Onun yanına yumuşak baharatlar ekleniyor. Biber veya kakule olabilir. Fakat çok baskın değil. Tuzlumsu aromatik meyveler her daim ön planda. Dikkatimi çeken şeyse orta notalardan itibaren tatlılığın artması. Teninizde rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz bu durumu. Son kısımda tatlılık daha da artıyor. Neredeyse bir kış parfümü kadar tatlanıyor. Kalite hissiyatı biraz düşüyor. Alt notalarda koku karakteri oldukça değişiyor. Olivier Creed’in diğer parfümlerindekilere benzer ambergris dikkat çekiyor. Biraz da tatlımsı odunsular ve vanilya var. Miski de unutmamak lazım. Son kısım tatlı misk-ambergris-odunsu notalar işbirliğinde ilerliyor. Bu noktada kalite hissiyatı biraz düşüyor. Sanırım ambergrisin başının altından çıkıyor bu yapaylık. Yine de denediğim bazı Creed’lerden daha başarılı sonları.
 
Erolfa’nın başlangıcı nefis. Çok güzel ve etkileyici turunçgil açılışına söyleyecek söz yok. Yirmi yılı devirmiş olmasına rağmen, hala güncelliğini koruyan bu turunçgil-meyve kombinasyonu şaşırtıcı derece doğal. Orta kısım çok değişmezken tatlılığın artmasını biraz yadırgadım. Hafiften şekerimsi hissettiren tatlılık, akuatik olarak sunulan bir parfüme ne kadar yakışıyor merak etmekteyim. Son kısım diğer popüler Creed’lere çok benziyor. Millesime Imperial, Himalaya, Silver Mountain Water, Aventus. Hepsinin de sonları az da olsa birbirini andırıyor bence. Özellikle Silver Mountain Water’a benzettim Erolfa’yı. Fakat ondan daha başarılı ve kaliteli buldum. Hatta Erolfa bu haliyle en beğendiğim Creed’lerden birisi oldu.
 
Eau de Parfum (EDP) konsantrasyonuna sahip. İlkbahar-yaz mevsimine daha uygun diyebilirim. Fakat sonlarındaki tatlılık, onu sonbahar-kış kullanımına da uygun hale getiriyor. Erkek parfümü olarak piyasaya sürülmü

 

 
 
 
 
 
 
 

 

204

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 
Tek Çekim Fiyatı : 22,00

CREED_EROLFA1_1181.jpg
CREED_EROLFA1_1181.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, CREED erolfa ekşi, CREED erolfa yorum,