Creed Orıgınal Santal
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Creed Orıgınal Santal

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
CREED ORİGİNAL SANTAL || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
CREED ORİGİNAL SANTAL || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
CREED ORİGİNAL SANTAL || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
CREED ORİGİNAL SANTAL || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
CREED ORİGİNAL SANTAL || BOYUT:SABUN 36,00
CREED ORİGİNAL SANTAL || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
CREED ORİGİNAL SANTAL || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 12129266
Stok Kodu 046

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22
 
 
 
 
Original Santal, uzun zamandır denemek istediğim bir Creed kokusuydu. Bunun nedeni; hem birbirleriyle çelişen basenotes yorumları (kiminin çok beğenmesi, kiminin rezalet bulması), hem de nispeten sandalağacı temalı olmasıydı ki, ben genel olarak sandal ağacından hoşlanan bir kişiyim. Parfümü sizlere tam doğru olarak yorumlayabilmek için uzun süre kullandım ve net kararımı verdim. Original santal odunsu oryantal tarzda 2005 çıkışlı yenice bir Creed kokusu. 
 
Original Santal'ın harmanında:
 
üstte: tarçın, kişniş, ardıç yemişi
ortada: sandalağacı, lavanta, biberiye, zencefil, portakal ağacı esansı
altta: tonka fasulyesi ve vanilya
 
 
notaları var. Bazılarınızın harmandan hemen anlayabileceği gibi sıcak ve tatlı bir koku. Alt harmandaki vanilya, tonka, sandalağacı gibi notalar harmanı sıcak ve tatlımsı hale getirir. Harmanla ilgili olarak şunu söylemeliyim; Original Santal’ı ilk kokladığımda o alışılageldik temiz ve doğal creed esansları kokusunu alamadım. Daha tatlı ve yoğun bir koku karşıladı beni. O berrak canlılık yoktu. Fazla uzatmayıp kullandığımda ise "ne kadar güzel yumuşak, mesafeli, güzel bir sandalağacı" kokusu dedim. İlk seferlerde kokusu bana oldukça güzel geldi.
 
 
Koku olarak Original santal, Lancome hypnose’a benzeyen bir kokuya sahip. Creed, sandal ağacına biraz daha öncelik vermiş, hypnose ise daha lavanta ve vanilyaya kayıyor ama gene de oldukça yakınlar. Ayrıca hypnose, original santal’ın harman olarak daha iyileştirilmişi diyebilirim.  kokusunun oldukça rahatlatıcı bir aromaya sahip olduğunu belirtmeliyim. 
 
Özellikle az miktarlarda kullanıldığında çok rahatlatıcı yumuşak tatlımsı bir koku oluyor original santal. Ama gerçekten az olmasına dikkat edilmeli, . Yine de sentetik piyasa kokularının alayından daha başarılı bir koku olduğunu bilin. Dolgun ama rahatsız edici şekilde vurmayan bir koku olarak düşünürseniz az ve öz kullanarak bir şişeyi uzun süre kullanabileceğiniz bir parfüm. Yine de ben daha doğal ve temiz bir creed seçerdim. 
 
 
Özetle, adına uygun sandalağacına odaklanmış, yumuşak tatlımsı odunsu sıcak bir koku. Kullandığım diğer creed kokularına göre ehh dedirtecek bir kalitede.
 

 

186

 

 

 

 

 

 

 

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

CREED__ORIGINAL_SANTAL1_266.jpg
CREED__ORIGINAL_SANTAL1_266.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, ORIGINAL SANTAL ekşi, ORIGINAL SANTAL yorum,