KONSANTRE PARFÜM - SPİCE BLEND

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri


                       CHRİSTİAN DİOR - SPİCE BLEND

       Yaza kadar bu kadar uzun süre söylemeye hazır olmasanız da, Maison Christian Dior Spice Karışımı kokusunun bir spritz'i kazakları çıkarmaya, bir hafta sonu meyve bahçesi gezisi planlamaya ve ateşe bazı günlükler atmaya hazır olacak. Baharatlı koku, hem sıcaklığı hem de tazeliği yakalamayı başarır ve rahat sonbahar günleri için ideal bir parfüm olmasını sağlar. Ve daha soğuk hava gelmeden önce biraz zaman olsa da, bu parfüm yaz aylarında güneş batmadan önce toplamak isteyeceğiniz bir parfüm.

       Christian Dior’un en son Spice Blend kokusunun adı her şeyi söylüyor ama kokusu beklediğiniz gibi değil. Güçlü bir imzayla baharatların kavşak noktasında oturan aromatik baharatlı meyve suyu, aynı anda taze ve ateşli olanıdır. İlham? Dior’un parfüm yaratıcısı François                     Demachy’nin çocukluğundan, babasının eczanesinde oturan bir şişe ünlü Bay Rum losyonunun egzotik bir görüntüsü.

       Baharatlar genellikle kokularda az miktarda kullanılırken, Demachy farklı belleğinin doğrudan bir çevirisini oluşturmak için alışılmadık derecede konsantre bir karışım kullandı. Sonuç? Rom izlenimi bırakan ve sıcaklığı ve canlılığı canlandıran baharatlı tatlı bir EDP.

       Canlandıran ve uyaran unisex kokunun, Madagascan karabiber ve zencefil özü gibi meyveli ve vanilya notaları ile Çin tarçın gibi şaşırtıcı sayıda canlı ve keskin baharatlar vurgulanıyor. Bir yemeğin yaratılması gibi, baharatlar birbirini tamamlar ve mükemmel dengeyi sağlamak için güzel bir şekilde bir araya gelir.
Yorumlar (1)
Christian Dior
SPİCE BLEND ürününden yönlendirildiniz!
Christian Dior -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.