Konsantre Parfüm

CHLOE LOVE STORY

Ürün Kodu :
(0) Yorum  |  Yorum Ekle
İNDİRİMLİ FİYATI : 100 TL
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Chole LOVE STORY 

  KULLANICI YORUMLARI 
   
   
  chloe'nin, geçtiğimiz ay love story ismiyle piyasaya sürdüğü muazzam koku sonrasında pabucu dama atılacağı benzeyen parfüm. üst notası neroli, orta notalarında madagaskar yasemini ve benim için bir parfümde olmazsa olmazlar arasında bulunan portakal çiçeği, alt notalarında musk ve odunsu kokular bulunan love story kesinlikle aşk gibi sihirli bir kokuya sahip. love'da hissedilen aşırı pudramsı ve sabunumsu kokudan memnun olmayanların tavsiyesini gözetmiş olmalılar ki tamamen beyaz çiçeklerle bezenmiş, kalıcılığı son derece tatmin edici olan bu yeni parfümü bize armağan etmişler. 
   
   
   
  cacharel, glorianin uretimini durdurdugundan beri nice parfum arasinda gidip geliyordum ki bu kokuya rastladim. esmerlere gitmiyor, beyaz tenlilerde muhtesem oluyor diyenler cok yanılıyor
   
   
   
  Paris’te bir gece. Parıldayan ışıklar ve müzik. Kalabalık arasında; Chloé kızı.
   
   
   
  Cazibenin esansı
   
  Kadının boynunda bir tılsım gizli. Neroli aromasının ferahlığı onu aydınlatıyor, kalabalık içinde ışıldamasını sağlıyor. Erkek ondan başkasını görmüyor. Portakal çiçeği, erkeği kadına daha da çekerken, mutluluğun çiçeği olan Madagascar yasemini devreye giriyor ve Chloé kadınını her zamankinden de daha karşı konulmaz yapıyor. Son olarak, tenindeki sandal ağacı esintileri havaya karışıyor... Floral bir aşk hikayesi, taptaze ve seksi. Cazibenin unutulmaz esansı.Erkek ve kadın, birlikte, her zamankinden daha bütün. Şehir onlara ait, gece de... Erkek, kadının elinden tutuyor, kadının ayakkabılarının topuk sesleri şehrin sokaklarında, kahkahaları şehrin duvarlarında yankılanıyor. Aşk hikayelerinden çalıntı birkaç güzel dakika...İkilinin arasındaki çekimin sembolü; bir kilit. Kadının parfümü. Erkek almaya çalışsa da, bu tılsım sadece kadına ait.
   
   
   
   
   
   
   

   

Bu ürüne :
Chloe - CHLOE LOVE STORY ürününden yönlendirildiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.