KONSANTRE PARFÜM - CHANCE

Konsantre Parfüm

(6)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
chanel chance
 
kullanıcı yorumları 
 
bu sizin şansınız deneyin sloganı ile çıkmış iki yıl öncesinin kadın parfümü. bu parfümü bir erkeğe sıksanız o da kendini kadın gibi hisseder o kadar yani* çiçeksi kokular yayan dalında güzel kadınlar için parfümün içeriği:sümbül, süsen, yasemin, pembe meyve tanesi, sedir ağacı, beyaz misk, amber diye gidiyor...
 
parfumerideki chanel standinda calisan kiz tarafindan yari zorla bir bilege chance, diger bilege allure sıkılır, o ana kadar kullanilian parfum hemen unutulur, bu ikisinden hangisinin alinacagina karar vermek icin bir gun dusunulur (zira kokulari bir gun duruyor) sonunda dogru karara ulasilir; chance alinir... ama allure de hala aklin bir kosesinde kipirdanmaktadir. yasasin chanel!
 
dünyanın en saçma kıyafetini giyip cıksanız bile dışari, dünyanın en çekici hatunu yapmaya yeter insanı
 
bildiğin kadın kokusu. her notası ayrı hissettiriyor.
hem kışkırtıcı hem de sakinleştirici.
 
güçlü koku hafızasına sahip erkeklerin unutmasının mümkün olmadığı parfüm.erkek duyu dna sistemini çözmüşler noktası.
 
sağda solda duyup da 'bu güzel koku da ne acaba' dediğiniz kokudur bu. kafi miktarda kadınsıdır. tam kıvamında. çok seviyorum. bırakamıyorum. değiştiremiyorum. başka bir şeyler sıkmak istediğim de araya illa ki ondan karıştırıyorum. ama yazları narciso rodriguez for her'le aldatıyorum.
 
çok tehlikeli bir parfüm. geceleri sıkmadan uyuyamıyorum, dışarı çıkamıyorum, onsuz hareket edemiyorum, ona karşı dayanılmaz bir açlık duyuyorum. bir gün sıkılacağım diye korkuyorum. geç kavuştuk, hiç bırakmak istemiyorum. parfüm değil afrodizyak mübarek.
 
yıllardır kullanmakta olduğum muhteşem parfüm. çok kişi tarafından beğenilip ismi soruldu hatırlamıyorum bile. yaz-kış fark etmeden hafif koku kullanmak isteyenler için fazlasıyla ideal.
 
 
Yorumlar (6)
Chanel
CHANCE ürününden yönlendirildiniz!
Chanel -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.