KONSANTRE PARFÜM - CH GOOD GİRL

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
  
caroline herrera good girl

kullanıcı yorumları
 
caroline herrera markasının piyasaya sürdüğü en son parfümlerden. it's so good to be bad ifadesiyle tanıtılmıştır. çok şık siyah stiletto ayakkabı şeklinde bir şişe ile sunulmaktadır.
 
üst notalarda badem ve kahve kokusu, alt notalarda ise tonka fasülyesi (bkz: tonka bean) ve kakao kokuları hakim imiş ama ben hiçbirini alamadım. gerçekten baymayan tatlılıkta bir parfüm. sonbahara yakışacağını düşündüğüm bir parfüm.
 
şişesi çok feminen dursa da ağır bir parfüm değil, manifesto falan kullananlar için özellikle baya hafif gelebilir. orijinal bir koku gerçekten de ama bence başarılı.bende çok kalıcı oldu ama tenden tene değişiyor tabi. bir de görselde gözüken dışındaki kutusunda siyah kısımlar kadife, benim hoşuma gitti dokusu.
 
Bugun denedim, acilisi cok carpmasa da koku oturdukca gercekten cok guzel oldu.. Daha detayli yorum yazacagim, ama simdilik tam not aldi diyebilirim
 
Bugün denediğim parfümlerden biri buydu.Çok değişik veya çarpıcı ve güzel bir parfüm.Oldukça kalıcı gibi.Saatler geçti,hala çok net kokusunu alıyorum.Tatlı,ağır ama kremsi bir yanı da var.Özellikle gece için uygun olur diye düşündüm.
 
Çok beğendim Ne uzun vadede sıkacak kadar tatlı, ne de aşırı çiçeksi. fakat baş ağrıtacak cinsten değil kesinlikle. Kremsi, çiçeksi notalar oldukça konforlu. Çok hafif bir parfüm değil yalnız , birazcık ağırlığı kırmış ve gayet güzel olmuş. Notalarında kahve de varmış fakat ben nedense hiç alamıyorum. Hatta içerisinde çilek olmamasına rağmen

ilginçtir ki açılışta dağ çileğine benzer bir koku alıyorum, burnumda mı bir gariplik var diye düşünmedim değil :) Kalıcılık için tekrar test edip bir şişe satın almayı düşünüyorum .

 

 

 

Yorumlar (3)
Carolina Herrera
GOOD GİRL ürününden yönlendirildiniz!
Carolina Herrera -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.