KONSANTRE PARFÜM - CH 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri                    CAROLİNA HERRERA - CAROLİNA HERRERA CH 

      Dişi cazibesinin somutlaştırılmış hali, ana teması duygularla zenginleştirilmiş, çiçeksi ve oryantal motiflerle yoğunlaştırılmış. Teninizle bütünleştiğinde karşı konulmaz bir his yaratıyor.

Tepe Notası: Bergamot, Portakal, Greyfurt, Kavun

Kalp Notası: Bulgar Gülü, Yasemin

Dip Notası: Tarçın, Deri, Odunsu Harman

      Serinlik, canlılık ve tazeliğin kokusu olan Carolina Herrera Ch Women Edt başınızı döndürecek. Üst notalardaki meyve kokularının verdiği yumuşaklık, limonun keskin kokusuyla birleştiğinde taze ve serin bir koku ortaya çıkarıyor. Orta notalardaki gül ve yaseminin çiçeksi kokusunun ardından gelen kaşmir ve süet kokuları ile derin bir nefes alıyormuş gibi hissedeceksiniz. Yumuşak kokulardan hoşlananların tercihi olan bu parfüm, çekiciliğinizi de destekleyecek.

      Üç buçuk yılı aşkın bir süredir Carolina Herrera, her yeni sezonda, modern arıtma ile eşleştirilmiş cesur zarafetin her zaman şık olduğunu kanıtladı. Wes Gordon'un 2018'de Yaratıcı Yönetmen olarak atanmasıyla, Kurucu tarafından kurulan güçlü kodlara olan bağlılığı pekiştiriyor; couture işçiliği geleneklerini Amerikan Modasının giyilebilirliği ve pragmatizmi ile harmanlıyor.
Yorumlar (0)
Carolina Herrera
CAROLİNA HERRERA CH  ürününden yönlendirildiniz!
Carolina Herrera -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.