KONSANTRE PARFÜM - ONE SCHOCK

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
 Ck one SHOCK bayan 

Öncelikle şişesine bayıldım. Figür olarak zaten bayıldığım One şişesi süt gibi bembeyaz olmuş, üstüne de rujla Shock ismi eklenmiş. Aslında içindeki sıvı hakkındaki bütün ipuçları da burada. Yine atası gibi gençleri hedefleyecek, ama bunu daha değişik, şaşırtıcı bir yoldan yapacak.
 
Sıralanan tüm çiçek notalarına rağmen, öne çıkan ilk ve en yoğun özelliği, tatlılığı. Klasik One'ı çağrıştıran en ufak bir tarafı yok, One'ın limonsuluğu şöyle dursun, Shock'ta tek bir turunçgil notası bile yok. Ama diğer tatlı parfümlere kıyasla belli bir ferahlığı koruması, yani sıkış tıkış bir arabada bile rahatsızlık vermeyecek bir hali olması, One ismiyle az da olsa ilişki kurmamızı sağlıyor.

Bana kuvvetle Victor & Rolf'un Flowerbomb isimli, ama çiçekten çok şeker patlaması yaşatan parfümünü hatırlattı bu karışım. Çikolata ve tatlı meyveler çok öne çıkmayan çiçeklerle sarmalanınca, fazla ortak notaları bulunmasa da toplamda Flowerbomb'ın rengi çıkmış ortaya. Ama Flowerbomb'ı ofis için de uygun hale getiren biraz mesafeli ve soğuk yön Shock'ta yok. Tersine çok kremsi, bir de gençlik ruhunu korumaya yetecek kadar güzel

Kullanıcı yorumları 

adının hakkını veren calvin klein parfümü. reklamının yapıldığı dönem sallamadım hiç çünkü one serisi fresh kokulardan oluşuyor. parfümeride üzerine rujla shock yazılmış şişesi dikkatimi çekti ve denediğimde adını haketti shock! bu koku one serisinin aksine şekerli bir koku. iç baymayan, tene buram buram yapışmayan fresh-şekerli bir havası var. günlük kullanıma uygun. yazın ve kışın ayrım yapmaksızın kullanılabilir. 

kesinlikle ağır kokmayan, hemen hemen her mevsime uygun şahane bir parfüm. bir kere kullanmaya başlayan bir daha bırakamaz.

kelimenin tam anlamıyla 'shock' olduğum koku. yok böyle birşey. en yakın zamanda sahip olmak niyetindeyim.
 
 
 
Yorumlar (0)
Calvin Klein
ONE SCHOCK ürününden yönlendirildiniz!
Calvin Klein -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.