KONSANTRE PARFÜM - NOA

Konsantre Parfüm

(7)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 • Cacharel Noa parfum 

  Urun detayları

  • Size sihirli bir sürpriz yapan parfüm. Bir beyaz misk sahası gibi, çiçek dolu parlak, saf ve yumuşak. Işıltılı çiçekler, baharatlı yaprakların uyumunu keşfettiren beyaz bir şakayık.

  • Orijinal taze yaprakları kahvenin baharatlı hissi ve kişniş ile bir araya getirir. Eşsiz tasarım: şeffaf bir kürenin ortasına oturtulmuş gizemli bir inci.
  Kullanıcı yorumları

  kadına ayrı bir çekicilik veren koku. benim için aslında bir kokudan öte bir his. galiba bu koku + uygun ten kokusu yuzunden kafayı yiyeceğim. her tene gidermi bu koku bilmiyorum ama yakışınca ölümcül bir birleşim oluyor.

  masumiyetin kokusu. öyle ki bir arkadaşım zamanında 'ideal fit for nuns and virgins' (rahibeler ve bakireler için en uygunu) yorumunu yapmıştı. tabi burada kendisinin amacı masumiyeti vurgulamaktı

  yıllardır kullandığınız parfümünüzü * değiştirmenize sebep olabilecek muhteşemlikte; hafif, kalıcı, ve hakikaten etkileyici bir kokuya sahip parfüm.. kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu.. 5 kişi ismini sordu. söylemedim.. =)

  kendimi koklayıp duruyorum arızalılar gibi.. ama tabi siz yine de almadan önce bir deneyin. malum her parfüm her tende benzer etkiyi yaratmıyor. 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (7)
Cacharel
NOA ürününden yönlendirildiniz!
Cacharel -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.