KONSANTRE PARFÜM - ANAİS

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 • Cacharel Anais
  her zaman satan çok duzgun bi koku . cacharel lou lou yu uretmeyı bıraktı anais i neden bırakmadı hayret..kokusu bana çiçek tarlasında koşan ınsanları hatıraltıyo . nıtekım reklamlarında buna benzer bı tema kullanmışlar. güzel ürün tavsiye ederım . 
   
  bu parfüm insanda üretildiği yılları hatırlatıyor. biliyorum salak bi cümle oldu ama, aynen böyle. bilmiyorum sever misiniz ama, eski türk filmlerindeki o sıcak renkler nasıl gözümüzde bi hissiyat uyandırırsa, bı parfümde burunda ve dolayısıyla zihinde öyle bi hissiyat uyandırıyor. hani o eski zamanlar, ayşecik'in köyden geldiği, zengin teyzesinin arkadaşlarına insanlık öğrettiği, 'hayat bayram olsa' zamanları.
   
  uzun zamandır bulamıyorum bu parfümü. küçük bi yerde yaşadığımdan bu tür şeylere ulaşmam zor oluyor. ama kokusu burnumda tüttü denir ya, öyle işte... 
   
  annem vasıtasıyla tanıştım bu parfümle ben de. ilk görüşte aşktı. annemin genç kızlık parfümüdür. hala da kullanır zaman zaman. muhteşem bir koku kesinlikle. insanda saflık, temizlik, mutluluk, bahar, çiçek, aşk tüm güzel duyguları uyandırıyor. hafif, uçucu, bir kere duyumsasan da bir an sonra bırakıp giden bir koku. işte o yüzden hafızalarda kalıcı. bu kadar anlam yüklemek saçma ama gerçekten mutluluğun kokusu.
   
   

 

Yorumlar (0)
Cacharel
ANAİS ürününden yönlendirildiniz!
Cacharel -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.