KONSANTRE PARFÜM - LA TULİPE

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
.

                 BYREDO - LA TULİPE
  • Baharı müjdeleyen lalelerden ve lale bahçelerinden, lalerin utangaç doğasından ve fiziksel güzelliğinden ilham almıştır
  • Üst nota:rhubarb (bir çeşit muz), siklamen, süsen
  • Orta nota: lale
  • Alt nota: odun notaları, vetiver
  • Koku ailesi: Çiçeksi


Byredo La Tulipe Sabah nemli bahçeleri anımsatan ve tomurcuğu açan ilk çiçeklerden biri olan lale fikri üzerine kurulmuştur; . La Tulipe, sıklamen ve frezya üst notaları ile taze ve temiz çiçeksi bir koku olarak sunuldu. Kalp yeşillik, sarı odun ve vetiver ile bitirilir iken, Baz lale notaları birleştirir.  

Tek, mükemmel bir lale kokusunun zarif bir şekilde işlenmesi. Ne diyorsun sen? Lalelerin çok fazla kokusu olduğunu hatırlamıyor musun? Yalnız değilsin. Byredo yaratıcısı Ben Gorham'a göre, “Bir çok insan lalelerin kokusu olmadığını söylüyor, bu yüzden bu lale fikrine dayanan bir fantezi.” Hayal gücünün bu enfes şekilde gerçekleştirilmiş soliflorunun bir lale gibi kokması gerektiği konusunda hemfikiriz. Temiz, modern ve parlak, yoğun çiçek kalp ve bahar başlatmak için buzlu zemin kırılmış biraz yeşil kök ile.

La Tulipe, ravent ve vetiver'in nezaketi ile ampulün serin, nemli topraklığı sayesinde lale yapraklarının hafif balmumunu yakalar. Tazeleyici bir şekilde tatlı değildir ve sadece bir temiz hava nefesi istediği günler için favorilerimizden biri haline getiren bir netlik ve çekiciliğe sahiptir. La Tulipe, kristal vazoda tek bir kırmızı lale kadar basit ve zariftir ve her duruma uygun.

La Tulipe Parfüm Notları
Ravent, siklamen, frezya, lale, sarışın orman, vetiver


Yorumlar (1)
Byredo
LA TULİPE ürününden yönlendirildiniz!
Byredo -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.