Byredo Bal D'afrıque
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Byredo Bal D'afrıque

Byredo Bal D'afrıque

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%8 indirim
31,54 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
BYREDO BAL D'AFRİQUE || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
BYREDO BAL D'AFRİQUE || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
BYREDO BAL D'AFRİQUE || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
BYREDO BAL D'AFRİQUE || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
BYREDO BAL D'AFRİQUE || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
BYREDO BAL D'AFRİQUE || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 1211132428
Stok Kodu 0837

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
   
   

  BYREDO  BAL D'AFRIQUE

   

   
  " Sıcak ve romantik vetiver parfümü; 1920lerin sonlarındaki Paris'den ilham alıyor ve onun Afrika kültürü, müzik, dans ve sanatına övgü niteliği taşıyor.
   
  Paris'in avangardizmi ile Afrika kültürü'nün karışı eşssiz ve canlı bir sunum gerçekleştirdi. 
   
  Yoğun hayat, aşırılık ve keyif Bal d'Afrique'in Afrika Kadife Çiçeği, Fas Sedirağacı ve Neroli bulunan notalarında gösterilir. "
   
   

   
  Bal d'Afrique lezzetli ve duygusal bir vetiver formülü. Kendi içinde tutarlı ve kaliteli bir harman.
   
  Parfümün açılışı tenimde biraz utangaç ama sevimli citrus notalarıyla gerçekleşiyor. Buzlu, yemyeşil ve taze citrus ambiansı ile çabucak kanınız ısınıyor Bal d'Afrique'e..
   
  Kısa bir süre sonra harmana eklenen tatlı ve tropikal turunçgiller ile ısınan parfüme keyifleniyor. Böylelikle taze, doğal, lezzetli bir citrus-turunçgil çizgisine evrilerek tenime yerleşiyor üst notalar. Üst notaların sevimli, masum ve aydınlık karakterine bayıldım.
   
  Orta notalar itibariyle parfüme ismine veren vetiver sahneye çıkıyor. Tropikal lezzete sahip aromatik turunçgiller ve tatlımsı çiçeklerin geri plandan desteklediği, sedirağacının kavurduğu bir vetiver teması yükseliyor orta notalardan.
   
  Sedirağacı ile vetiverin klasikleşen topraksı-ağacsı kullanımına övgüler yağdıran Bal d'Afrique, aynı zamanda tropikal meyve ve tatlımsı-kremsi menekşe-yasemin ikisiyle samimi, aromatik ve modern bir vetiver portresi çiziyor.
   
  Fas Sedirağacı ile veriver'in eski kafa topraksı-ağaçsı dokunuşları enfes bir tatlılıkla törpüleniyor çiçek ve turunçgiller tarafından. Ortaya çıkan şey ise; pürüssüz, modern, havalı ve aromatik bir vetiver-sedir-meyve kombini oluyor. Bu çağdaş lezzeti sevdim.
   
   
   
  Parfümün teninizde en uzun süre kalan kısmının da orta notalar olması ayrıca sevindirici.
   
  Uzun sayılabilecek bir süre sonra dip notalar yavaşça belirginleşiyor. Bu dönüşümü teninizde ılık ılık hissediyorsunuz.
   
  Dip notalarda artık tatlımsı çiçekler ve tropikal turunçgiller yok. Onların yerine, orta notalardan kalan vetiver ve sedirağacını yükselten, biraz eski kafalı ve metalik siyah amber ile sıcak ve balzamik bir misk ekleniyor harmana. Sanırım parfümör Jerome Epinette bu noktada daha derin, ciddi ve güçlü bir harman yakalamak istemiş.
   
   
   
  Üst ve orta notalar kadar masum, sevimli ve lezzetli karakteri dip notalarda adeta oryantal bir evrime uğruyor ama bu kısmınıda beğendim. Kirli ve metalik notaların kullanılmış olması benim için sorun değil. Bir parfüm yapay kokabilir bu benim için önemli değil. Önemli olan onun nasıl anlatıldığı.
   
  Bal d'Afrique bu işi iyi kotarmış diyebilirim. Bence bu parfümü iki ana gruba ayırmak gerekir. Güzel ve masum yüzlü bir kadının, sempatik ve sıcacık gülümsemesi kadar tatlı ve pürüssüz kokan üst ve orta notalar bir grup.
   
  Ne istediğini bilen, olgun ve hayatında duygulara yer olmayan bir adamın, pahalı takım elbisesinden etrafa yayılan derin ve etkileyici parfüm kokusu ise ikinci grup.
   
  Sanırım Bal d'Afrique'in genel karakterini bu iki grup özetleyecek ve size onun hakkında fikir vericektir.
   
   
   

   

   

   

   

   
   
   
473

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tek Çekim Fiyatı : 29,00
havale
Havale ile 29,00
Sepetinizdeki ürünleri havale eft ile satın alabilirsiniz
kapida
29,00 (+ Kargo Hizmet Bedeli)
Sepetinizdeki ürünleri kapıda ödeme sistemi ile anlaşmalı kargomuz size ulaştığında kapınızda ödeyebilirsiniz


BYREDO__BAL_DAFRIQUE1_2428.jpg
BYREDO__BAL_DAFRIQUE1_2428.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,BYREDO BAL D'AFRIQUE csabun, BYREDO BAL D'AFRIQUEekşi, BYREDO BAL D'AFRIQUEyorum,