KONSANTRE PARFÜM - PLAYİNG WİTH THE DEVİL 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


BY KİLİAN - PLAYİNG WİTH THE DEVİL 

     İlham: Ateşli, çapkınca şiddetli, Şeytanla oynamak unutulmaz.

     Koku hikayesi: Tart kan portakalı özü ve gül desenli lychee meyvesi, biberli pimento çilek özü ile ışıl ışıl ayarlanır. Kurumadaki kremsi sandal ağacı, skandalı bir karşılaşmada eğlenceli bir bükülme için için yanan bir kalite verir.

     Anahtar notlar: Kan Portakalı, Piment Meyveleri, Sandal Ağacı

     Olfactive Ailesi: Mahzenleri - Her türlü orman - sandal ağacından sedir ağacına, paçuli'den Vetyver'e - ama her zaman bir Kilian bükümü ile: rom, kahve, kakao, konyak, viski, Kilian Hennessy mirasının bir hatırlatıcısı olarak.

     Şeytan ile oynamak By Kilian tarafından paylaşılan / unisex bir parfüm. Koku 2013'te piyasaya sürüldü ve koku parfümcü Calice Asancheyev-Becker tarafından yaratıldı.
Şeytan koku notları ile oynamak
Kan portakalı, Frenk üzümü, Lychee, Beyaz şeftali, Gül, Yasemin, Tonka, Benzoin, Biber, Yenibahar, Vanilya, Sandal Ağacı, Sedir Ağacı, Paçuli

     By Kilian'ın Playing With The Devil modeli, reçine ve sıcak baharatların küstahça ve sert ısı ile serpilmiş, tatlı, meyvemsi evcil bir uyum önerdiği bu kompozisyonda tanınmaktadır. İlk bakışta liçi lezzetleri, tatlı ve nazik kan portakalı, siyah frenk üzümü ve kadifemsi beyaz şeftali notalarının cazibesiyle sizi kazanır. Tatlı meyveli başlangıç, pembe ve biber baharatlı bir karışımı ile devam eder ve kompozisyonun kalbinde gül ve yasemin çiçeklerinin ihtişamı vurgulanır. Çiçekli baharatlı karışıma derinliği ve koyu tonları veren sandal ağacı, sedir ve paçuli odunsu notayla parfümü sonlandırır. Bileşim tekrar benzoin ve dumanlı tonka'nın sıcak reçineli notaları ile yumuşatılır ve kadifemsi vanilya ile daha da yumuşatılır. Kompozisyona imzasını atan parfüm uzmanı, Calice Becker'dir. Playing With The Devil 50 ml EDP ve doldurma 50ml EDP ile beyaz bir flacon'da bulunur. Playing With The Devil 2013'te sunuma başlatıldı.
Yorumlar (0)
By Kilian
PLAYİNG WİTH THE DEVİL  ürününden yönlendirildiniz!
By Kilian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.