KONSANTRE PARFÜM - BYKLN LOVE

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

  

 By Killian Love

Kullanıcı yorumları

İşte vanilyanın kullanımını sevdiğim hali... Vanilya öncülüğünde çiçeklerle desteklenmiş müthiş bir açılışı var Love'ın.

Serinin ismini en çok hak eden kokularından biri kesinlikle. Love and Tears ve Sweet Redemption'a unisex diyip de Love'a kadın parfümü diyen web üzerindeki platformlara selamımı gönderiyorum. Ben bunu çatır çatır kullanırım arkadaş... Hem de gece çıkarken kullanırım. Dior Homme / Homme Intense, L'instant de Guerlain Pour Homme kullanan herkes de gönül rahatlığıyla kullanıp Kilian Hennesy'ye selam söyler, gecenin sonunda teşekkür eder.

Gayet de klas, serinin diğer kokularına göre bir hayli göz ardı edilmiş çiçeklerin uyumlu dokunuşuyla başarılı bir gourmand Love. Zaman zaman şekerli sakızı andırmıyor değil ancak gourmand'ların hangisi yiyeceği çağrıştırmıyor, karın acıktırmıyor ki? Orta notalara doğru hafif yanmış, karamelize bir şeker tadı var Love'da fakat A*Men'deki kadar yoğun bir yorum ile değil. Tabi yine orta notalarda Calice Becker klasiği olan pudramsı hissiyat da 'ağaç kovuğundan çıkmadım elbet' diyip göz kırparken çiçekler kaybolmaya yüz tutuyor.

Kokunun kalıcılığı ve farkedilirliği gayet iyi. Hatta farkedilirliği serinin en iyilerinden olan 'A Taste of Heaven' ile rahatça yarışır, zaman zaman öne bile geçer. Roomfilling denen oda dolduran cinsten...love serisi mükemmel olan parfümdür... benim favorim 'don't be shy'. bir kere kokladığınız anda gerçekten de kokusuna aşık olunan ve tonlarca para verip bu kokuya sahip olmanın ciddi ciddi düşünüldüğü büyüleyici koku...

türkiye'de bildiğim kadarıyla sadece harvey nicholslarda satılıyor. ayrıca çok güzel de bir şişesi ve kilitli saklama sandığı var. verdiğiniz paraya son damlasına kadar değer...

 
 
 
 
 

 

Yorumlar (2)
By Kilian
LOVE ürününden yönlendirildiniz!
By Kilian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.