KONSANTRE PARFÜM - B KILIAN GOOD GİRL GONE BAD

Konsantre Parfüm

(5)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
By kilian good girl gone bad
 
Kullanıcı yorurumu .
 
Ben aşığım, bu parfümü kokladığımdan beri yani. Geçen sene Trendsetter dergisinde özel tasarım parfümler yazımı yazarken tanışmıştım kendisiyle, o günden beri hiç aklımdan çıkmadı. Bu kadar aşık olmama rağmen kendisiyle kavuşamadım çünkü Harvey Nichols’a sınırlı sayıda gelip tükenmişti. Bu yüzden geçtiğimiz hafta büyük kavuştay gerçekleşti ve artık ömür boyu tek bir parfüm kullanmak istiyorum o da budur diyorum. 
 
 
 
Bundan başka bir parfüme geçiş yapacağımı sanmam yani( yine de kadın aklı belli olmaz tabi )Kilian ile ilgili biraz bilgi vermek gerekirse kendisi 1765 lerden beri bilinen Hennessy konyaklarının veliahtlarından Kilian Hennessy. Parfüm işine el atmasıyla efsanevi bir başarı yakalaması bir oluyor. Parfüm konusunda diğer kadınlar gibi değilim, hani yanınızdan birisi geçer ve çılgınca parfüm kokusu gelir ya, yani öyle bir kadın olmadım hiç. Yazın kullanmam bile, öylesi alakam yok. Koku alma hislerim aşırı kuvvetli olduğundan uzun süreli kokular rahatsız edebiliyor beni. GGGB ( evet bu da çok uzun ) bana bambaşka hisler yaşatıyor. 
 
 
 
Koklamaya doyamıyorum ve her sıktığımda farklı bir şey hissediyorum. Hayatımda ilk kez bir parfüm bu kadar duyularıma hitap etti, bu kadar net konuşabilirim.
 
 
Diğer parfümlerden farklı olmasını yalnızca  1 kez sıkmama rağmen tüm gün etkili olmasından anlıyorum. Aslında 1 saat bile dayansa farketmez, dedim ya gerçekten tamamen beni anlatan bir hissiyatı var. İçeriği ile ilgili yazlan yazı aşağıdaki linkte mevcut, insan okurken bile bir hoş oluyor. Evet, seksi bir yanı da yok değil. Parfüme destan gibi yazı yazdım farkındayım, ama ben aşığım ne yapayım..
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Yorumlar (5)
By Kilian
GOOD GİRL GONE BAD ürününden yönlendirildiniz!
By Kilian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.