By Kilian Black Phantom
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

By Kilian Black Phantom

By Kilian Black Phantom Konsantre Parfum

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%8 indirim
31,55 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
BY KİLİAN BLACK PHANTOM || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
BY KİLİAN BLACK PHANTOM || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
BY KİLİAN BLACK PHANTOM || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
BY KİLİAN BLACK PHANTOM || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
BY KİLİAN BLACK PHANTOM || BOYUT:SABUN 36,00
BY KİLİAN BLACK PHANTOM || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121152355
Stok Kodu 0817

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
 
 
 
 
 
By kilian Black phantom 
Sağ gösterip sol vuran bir Kilian yorumu. Tatlılığı dengelenmiş bir gourmand. Bana göre Intoxicated Extreme
 
Hepimiz aslında ilk başta notalara bakarak parfümün yapısı hakkında bir bilgi sahibi olmak isteriz. Bu parfümü almadan önce ben de parfümün notalarını detaylı olarak inceledim.Aklımda oluşturduğu izlenim tatlı baygın bir koku olduğu yönündeydi. Ama ilk kullanımdan ve açılışından itibaren, aslında notaların bazen bizi ne kadar da yanılttığına şahit oldum.
 
 
 
Şimdi gelelim genel kullanıcı olarak bir gözlem yapmaya. Yani notaların nasıl ne şekilde kullanıldığı geçişlerin nasıl olduğu gibi tecrübe isteyen incelemeden çok, tecrübesiz burunlar ve genel kullanıcılar için olan kısıma.
 
Parfüm genel olarak bir fincan telveli türk kahvesinin içine bir parça bademli bitter çikolata atılıp karıştırılmış ve daha sonra o kahveyi dudağınıza götürürken kokusunu aldığınız o anı anımsatıyor. Kimi zaman parfümü sıktığınız yeri yiyecekmiş kadar iştah açıcı ve oldukça seksi bir parfüm.
 
Kullanım zamanı olarak sonbahar ve çok soğuk olmayan kış günleri biçilmiş kaftan. Kalıcılık ve farkedilirlik ortalama üstü diyebilirim. En azından benim tenimde bir hayli kalıcı ve farkedilir oldu.
 
Ofis kullanımı ve kapalı ortamlarda kullanılabileceği gibi asıl kullanım alanı bence romantik akşamlar..
 
Evet parfümden bariz seksapellik akıyor son derece kışkırtıcı bir yanı var. Büyük ihtimalle bu parfümü yaratırlarken de zaten bunu düşünerek yaratmışlardır. Oturup bir afrodizyak etkili bir parfüm yapma çabası içinde oldukları aşikar. Notalarda zaten bunu açıkça gösteriyor.
 
Özellikle genç yaş ve orta yaş grubunu hedef almış görünüyor. Günümüz trendlerine uygun hafif tatlı kesinlikle baymayan bir parfüm.
 
Parfüm Harvey Nichols mağazalarında 50 ml lik şişelerde siyak kuru kafa kabarmalı kutusunun içinde 1200TL gibi bir rakama satılıyor. Şişe ve kutu takıntınız yoksa refil şişede 50 mlsini 600-700 TL arasında bir fiyata almanız mümkün.
 
 
 
 
413

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

BY_KILIAN_BLACK_PHANTOM_1_2355.jpg
BY_KILIAN_BLACK_PHANTOM_1_2355.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,By kilian Black phantom sabun,By kilian Black phantom ekşi, By kilian Black phantom yorum,