KONSANTRE PARFÜM - BLACK PHANTOM

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
 
 
 
 
By kilian Black phantom 
Sağ gösterip sol vuran bir Kilian yorumu. Tatlılığı dengelenmiş bir gourmand. Bana göre Intoxicated Extreme
 
Hepimiz aslında ilk başta notalara bakarak parfümün yapısı hakkında bir bilgi sahibi olmak isteriz. Bu parfümü almadan önce ben de parfümün notalarını detaylı olarak inceledim.Aklımda oluşturduğu izlenim tatlı baygın bir koku olduğu yönündeydi. Ama ilk kullanımdan ve açılışından itibaren, aslında notaların bazen bizi ne kadar da yanılttığına şahit oldum.
 
 
 
Şimdi gelelim genel kullanıcı olarak bir gözlem yapmaya. Yani notaların nasıl ne şekilde kullanıldığı geçişlerin nasıl olduğu gibi tecrübe isteyen incelemeden çok, tecrübesiz burunlar ve genel kullanıcılar için olan kısıma.
 
Parfüm genel olarak bir fincan telveli türk kahvesinin içine bir parça bademli bitter çikolata atılıp karıştırılmış ve daha sonra o kahveyi dudağınıza götürürken kokusunu aldığınız o anı anımsatıyor. Kimi zaman parfümü sıktığınız yeri yiyecekmiş kadar iştah açıcı ve oldukça seksi bir parfüm.
 
Kullanım zamanı olarak sonbahar ve çok soğuk olmayan kış günleri biçilmiş kaftan. Kalıcılık ve farkedilirlik ortalama üstü diyebilirim. En azından benim tenimde bir hayli kalıcı ve farkedilir oldu.
 
Ofis kullanımı ve kapalı ortamlarda kullanılabileceği gibi asıl kullanım alanı bence romantik akşamlar..
 
Evet parfümden bariz seksapellik akıyor son derece kışkırtıcı bir yanı var. Büyük ihtimalle bu parfümü yaratırlarken de zaten bunu düşünerek yaratmışlardır. Oturup bir afrodizyak etkili bir parfüm yapma çabası içinde oldukları aşikar. Notalarda zaten bunu açıkça gösteriyor.
 
Özellikle genç yaş ve orta yaş grubunu hedef almış görünüyor. Günümüz trendlerine uygun hafif tatlı kesinlikle baymayan bir parfüm.
 
Parfüm Harvey Nichols mağazalarında 50 ml lik şişelerde siyak kuru kafa kabarmalı kutusunun içinde 1200TL gibi bir rakama satılıyor. Şişe ve kutu takıntınız yoksa refil şişede 50 mlsini 600-700 TL arasında bir fiyata almanız mümkün.
 
 
 
 
Yorumlar (2)
By Kilian
BLACK PHANTOM ürününden yönlendirildiniz!
By Kilian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.