KONSANTRE PARFÜM - AQvA POUR HOMME

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 

Bulgari aqua pour homme 

 
Kullanıcı yorumları 
 
 
bvlgari'nin hastası olduğum erkek parfümü. buram buram deniz kokusu alınan ve uzun süre kalıcılığını koruyan muhteşem bir koku...
 
 
su bazlı erkek parfümlerinin en güzeli ve en özgünü budur. ilk sıktığınızda portakal çiçeği ile karışık hafif deniz yosunu kokusu alırsınız. daha sonra gelen koku kesinlikle tatlı ve serin su kokusu değil, şehir limanlarının sabah sisindeki tuzlu kokusudur. yosunlu derin denizleri de çağrıştırır. kalıcılığı da diğer su bazlı parfümlerden yaklaşık iki kat fazladır.
 
şişesi de yarım küre, su damlası gibi, harika bir şişedir.
 
her içime çektiğimde kendimi denizlere atmak istediğim, yıllardır vazgeçemediğim parfümüm. vazgeçmeye de niyetim yok gerçi, bir ömür kullansam yine doyamam koklamaya.
 
 
 
hiçbir şeye hiçbir bağımlılığım olmasın diye sigarayı bile bırakmış adamım, şu parfümü her gün koklamazsam rahat edemiyorum. bir gün kokusunu duymazsam eroini iki gün önce bırakmış bağımlı gibi elim ayağım titriyor. 
millet bunu en şık elbiselerine sıkarken, ben pijamalara, yatarken giydiğim tişörtlere falan sıkıyorum. sayesinde kız arkadaşım kendini aşıp, beni bir parfümden kıskanmaya başladı. 
bir de insafsız gibi pahalı namussuz, 200 lira şişesi. arkadaşlarım her ay altın, yüro alırken ben haraç gibi gidip bvlgari'ye para yatırıyorum.
bunun yüzünden bütçem her yıl dış ticaret açığı veriyor. bir ay bi terslik olur da alamazsam, tekin acar'a falan gidip; 'bi fıs versene abi' diye dilenmekten korkuyorum.
 
çok sevdiğim bi parfümdü, böyle böyle kabusum oldu.
 
her kullanışımda boynuma bir kızın sarılmasından dolayı onayımı alan parfüm.
 
 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
 
 Ekonomikdir. 
  
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
 
 
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
 
 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (1)
Bvlgari
AQUA ürününden yönlendirildiniz!
Bvlgari -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.