Bond No :9 Sıgnature Parfum
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Bond No :9 Sıgnature Parfum

Bond No :9 Sıgnature Parfum

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
BOND NO 9 SİGNATURE PARFUM || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
BOND NO 9 SİGNATURE PARFUM || Type Konsantre Parfum 15 gr 61,60
BOND NO 9 SİGNATURE PARFUM || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
BOND NO 9 SİGNATURE PARFUM || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,02
BOND NO 9 SİGNATURE PARFUM || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
BOND NO 9 SİGNATURE PARFUM || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121876
Stok Kodu 007

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

 

Bond No. 9 - Signature Perfume

Amerikan menşeli bir marka olan Bond No. 9’un parfüm isimleri genelde New York’un yerleşim merkezlerinden ve meydanlarından geliyor. Hatta parfümlerin kategorizasyonu uptown, midtown, downtown ve New York Beaches şeklinde. Tabi uptown parfümler iyidir, downtown çöp seri gibi bir yargı oluşmasın. Zira serinin en pahalı beş parfümü, üç kategoriye dağılmış durumda.
 

Resmi notalarında açıklanmasa da, bergamota benzer bir meyve ile açılıyor Signature. Wow faktör hadisesinin geçerli olduğu, insanın yüzüne çarpan bir açılış! Kısa bir süre sonra parfümün karakterini oluşturan musk kokuya hâkim oluyor. 

Signature’ın da harmanında son yıllarda pahalı parfümlerde olmazsa olmaz haline gelen oud mevcut. Sentetik, ancak musk ile son derece uyumlu bir oud kullanımı mevcut. Her ne kadar sentetik olsa da Montale/Mancera tazında kimyasal bir oud değil Signature’ın içeriğindeki… Ortalara doğru ilerlendiğinde modern ve sevdiğim bir gül kullanımı ile son derece hoş, insanı mutlu eden bir hale dönüşüyor koku. Konsantrasyonunun yoğunluğundan dolayı, zaman içinde fazla değişim göstermeyen, oldukça koyu bir yapısı var.


Signature, Bond’un en yüksek konsantrasyonuna sahip parfümlerinden biri. Kalıcılık ve fark edilirlik anlamında üst düzey referans kabul edilebilecek, parfüm gibi bir parfüm! Her ne kadar uniseks olarak pazarlansa da kadın kullanımına daha uygun, etkileyici ve özgün bir yapısı var. Ancak kullandığım zamanlarda “aa kadın kokusu bu” tarzında bir tepki almadığım için her ne kadar feminen bir tarzı olsa da erkeğin de kullanabileceğini belirtmek isterim. Yoğun yapısından dolayı elin korkak alıştırılması gereken, aynı yere üst üste uygulanmaması gereken bir parfüm yapmış Bond.

 Yoğun ve düz çizgide ilerleyen yapısıyla, kişinin kendini özel hissettiği zamanlarda kullanmasına daha uygun. Ne marka ne de kullanıcısı için imza parfümü olabilmesi açısından uygun bir ismi olduğunu düşünmesem de, farklı yapısı, uç nokta kalıcılık ve fark edilirlik değerleri ile Bond No. 9 markasının değerini yükselten bir ürün Signature Perfume.
 
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

338

 

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. M Kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat  ile yapılmaktadır. Aras kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.Mağazamızda ürünlerin en güncel versiyonları satılmaktadır. Ürün bilgisi hakkında en gerçek ve doğru bilgiyi ürün üreticisinden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim kısmından iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İade / Değişim Bilgileri

 

 

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

BOND_NO_9_SIGNATURE_PARFUM1_76.jpg
BOND_NO_9_SIGNATURE_PARFUM1_76.jpg
BOND_NO_9_SIGNATURE_PARFUM2_76.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,ESANS,BOND NO:9, BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM , BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM esans ,BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM ekşi, BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM YORUM