Bond No :9 New York Amber
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Bond No :9 New York Amber

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%27 indirim
44,11 Kdv Dahil
32,05 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
BOND NO 9 NEW YORK AMBER || Type Konsantre Parfum 10 gr 62,86
BOND NO 9 NEW YORK AMBER || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
BOND NO 9 NEW YORK AMBER || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
BOND NO 9 NEW YORK AMBER || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
BOND NO 9 NEW YORK AMBER || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
BOND NO 9 NEW YORK AMBER || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 1219656
Stok Kodu 154

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:32

 

Bond no:9 ny amber 
Konsantre parfum oil farkıyla 
Parfum yorumu 
 
New York Amber, Bond No. 9‘un en yüksek konsantrasyonuna sahip parfümlerinden biri. Kalıcılık ve fark edilirlik üst düzeyde! Fark edilir tabiatına ilginç yapısı da eklenince adını sorduran parfümler kategorisine rahatlıkla giriyor. Yüksek konsantrasyonuna rağmen zaman içindeki değişken yapısı da parfümü günlük kullanıma dahi uygun bir hale getiriyor. NY Amber’in maskulen tarafa yakın dursa da kadın kullanımına da uygun olduğunu söyleyebilirim. 
 
Parfümün bergamot ve biberle geniz yakan cinsten sert bir açılışı var. Saniyeler içinde sandal ağacının da hissedilmesiyle “dur daha bitmedi!” mesajı alınıyor. Yine de tam tanımlanamayan bir şeyler var. Amber mi yoksa? Yok canım, biz amberi böyle mi biliyoruz… Önyargıya son derece açık, bitter açılıyor New York Amber. Oldukça da çekici! 
 
İlk şok atlatıldıktan sonra safran ve reçine ile acı hissiyat dengeleniyor. Sonrasında koku gelişim gösterdikçe çekici ve farklı bir hava katan oud kendini hissettiriyor. Oud kolay bir nota olmadığı halde New York Amber’de oud sevmeyenlerin bile takdir edeceği cinsten, destekleyici nitelikte kaliteli bir oud kullanımı mevcut. 
 
Ortalara doğru oyuna modern bir gül dahil oluyor. Tema olarak gül parfümleriyle anlaşamasam da destekleyici olarak kullanımını gayet yerinde buluyorum. Eski kafa olmanın ve Arap tarzının çok uzağında, son derece şık bir dokunuş olmuş harmanın geneline.
 
Sonlara doğru ise Bond’un son yıllarda sıkça kullandığı çekici bir musk ve muskat belirginleşip parfümü daha da ilgi çekici bir hale getiriyor. Son dönemde Bond’un Signature, New York Amber, New York Musk ve New York Patchouli’de kullandığı musk’ın net olarak hayranıyım.
 
Pek de iyi olmayan insanlar için “özünde iyi insan” diye bir tabir vardır ya, New York Amber de özünde bir amber parfümü. Makinadan geçirilmiş, üzerine kat kat cila atılmış, kabuğunu beğenmeyen bir amber. Referans amber sayılabilecek Serge Lutens - Ambre Sultan, Tom Ford - Amber Absolute ya da Histoires de Parfums - Ambre 114 ile uzaktan yakından alakası olmayan bir amber parfümü Bond’un New York Amber’i. Benzer durum Hermes - Ambre Narquile ve Dior Ambre Nuit için de geçerli. Bu tayfayı modern amber yorumları ya da amber temalı ambersiz parfümler olarak adlandırıyorum.
 

 
 
 
 

 

627
 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 
 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
 
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
 
- Sürme rol on şişede geliyor
 
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
 
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
 
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
 
- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT
 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz
 
Teslimat Bilgileri
 
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. M Kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat  ile yapılmaktadır. Aras kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.Mağazamızda ürünlerin en güncel versiyonları satılmaktadır. Ürün bilgisi hakkında en gerçek ve doğru bilgiyi ürün üreticisinden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim kısmından iletebilirsiniz.
Tek Çekim Fiyatı : 32,05

BOND_NO_9_NEW_YORK_AMBER_1_656.jpg
BOND_NO_9_NEW_YORK_AMBER_1_656.jpg
BOND_NO_9_NEW_YORK_AMBER_2_656.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,ESANS,BOND NO:9, BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM , BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM esans ,BOND NO :9 new york amber ekşi, BOND NO:9 SIGNATURE PARFUM YORUM