Balenciaga Paris
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Balenciaga Paris

Balenciaga Paris Konsantre Parfum

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%8 indirim
31,54 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
BALENCİAGA PARİS || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
BALENCİAGA PARİS || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
BALENCİAGA PARİS || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
BALENCİAGA PARİS || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
BALENCİAGA PARİS || BOYUT:SABUN 36,00
Ürün Kodu 1111102306
Stok Kodu 0809

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
Balenciaga Paris
Ülkemizde gözden kaçtığını düşündüğüm, ancak kalitesiyle kendini her daim parfüm dünyasında var etmeyi başarmış bir marka Balenciaga.
Bugün, şişesi bitecek diye kullanmaya kıyamadığım Balenciaga Paris'i anlatmaya çalışacağım..
 
Parfüm notaları menekşe, menekşe yaprağı, karanfil (çiçek olan karanfil), paçuli, sedir agacı.
 
Notalara ilk bakıldıgında, menekse yüzünden fazlasıyla pudralı gibi bir izlenime kapılabilirsiniz, ancak koku oldukca farklı ve şaşırtıcı.
Evet menekşeyi cok net alıyorum, ancak bu birçok menekşe temalı parfümde kullanılan menekşeler gibi, iris, misk, heliotrope ve hatta vanilya gibi notalarla karıştırılmamış, dolayısıyla koku vintage efektli, pudramsı bir menekşe kokusu değil.
 
Menekşeye eşlik eden alabildiğim en baskın nota, karanfilden gelen hem fresh hem de hafif baharatlı hava veren harika bir rayiha..
 
Paculi cok net hissedemedigim notalardan.
 
Sedir ise kendini epey belli ediyor ve kullanımı harika, kremsi, ve kokuyu saglam bir şekilde taşıyor.
 
Nota geçişleri mükemmel diyebilirim! Parfüm saf "kalite" kokuyor diyebilirim.
Rahatlıkla bir imza parfümü olabilir, o derece özel ve uğraşılmış.
Anneler gününde bir parfüm mü arıyorsunuz mesela? Rahatlıkla bu parfümü önerirdim..
Ya da 30'lu yaşlarda genç bir kadın için.. muhteşem bir seçim olurdu.
parfümlerle ilgili tavsiyelerde bulunmuştum.Sanırım aceleci davranmışım.Şu anda kesin emin olarak diyorum ki-"Eğer Balenciaga Paris isimli parfümünüz yoksa hiç parfümünüz olmamıştır!"Bu kadar net...Size daha önce de söylediğim gibi ,beni yıllarca kendine bağlayabilecek bir parfümle yıllardır karşılaşmamıştım,ta ki adı geçen parfümle tanışana kadar!Söylenen o ki "exclusive" bir ürünmüş dolayısıyla çok az noktada satışı yapılıyormuş.Örneğin, Harvey Nichols mağazalarında bulabilirsiniz.En büyük boyu 75ml, fiyatı ise 288 tl.
  Ülkemizde özellikle çantalarıyla tanınan Balenciaga markası 12 yıl aradan sonra şubat 2010'da yeni parfümünü piyasaya sürmüş!Belki de sizin bu parfümden haberiniz vardır çünkü neredeyse 1 yıldır piyasadaymış ama gelin görün ki ben yeni keşfediyorum,ayıp bana:)Menekeşe notasının baskın olduğu parfümde ayrıca paçuli ve sedir ağacı kokuları varmış...
 
prada'nın infusion d'iris ve l'eau ambree'sine çok benzeyen bir kadın parfümü. iris ve amber'i karıştırmak istemişimdir hep, ama bu maliyeti yüksek bir yol tabii. balenciaga sağolsun birleştirmiş ikisini. asil ve minimalist kokuları sevenlere tavsiye olunur. 
 
infusion d'iris'in iris'le elde ettiği pudramsı etkiye balenciaga menekşe ile ulaşmış. ikisi de bu çiçek notasının yanına vetiver'i de katarak floral şipre sınıfına giriyorlar. ayrıca infusion d'iris'de bulunan portakal çiçeği parfümü daha taze, ferah bir noktaya taşırken, balenciaga'nın menekşesi daha kadınsı bir şekilde ilerliyor. sanırım bu kadınsı duruş nedeniyle bu parfümü iris ile onun daha geleneksel ve kadınsı kardeşi olarak gördüğüm l'eau ambree arasında bir yere oturttum koku hafızamda.
926

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

BALENCIAGA_PARIS1_2306.jpg
BALENCIAGA_PARIS1_2306.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans, Balenciaga Parissabun,Balenciaga Parisekşi, Balenciaga Paris yorum,