Aura Mugler Thierry Mugler
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Aura Mugler Thierry Mugler

Aura Mugler Thierry Mugler

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%8 indirim
31,55 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
AURA MUGLER THİERRY MUGLER || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
AURA MUGLER THİERRY MUGLER || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
AURA MUGLER THİERRY MUGLER || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
AURA MUGLER THİERRY MUGLER || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
AURA MUGLER THİERRY MUGLER || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
AURA MUGLER THİERRY MUGLER || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 111862480
Stok Kodu 0848

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
Aura Mugler Thierry Mugler
 
 
Rhubarb sayesinde yeşil bir açılış, açılışa eşlik eden lavantayı anımsatan aromatik bir hava, sonrasında meyvelerin devreye girişi, ve çiçekler, daha dogrusu portakal çiçeği.
Kapanışta ise musk, vanilla ve balmy bir hava var. Koku gitgide ılık ve yumuşak bir havaya bürünüyor diye düşünüyorum.
Kokuyu geçenlerde adam akıllı tekrar denedim, çünkü seri halde yılda 4-5 tane kadın kokusu çıkarmayan Mugler'in uğraşılmamış bir iş yapmayacağından emindim.
 
Evet yemyeşil bir açılış, hatta başta beni epey itti bu fazla yeşillik, daha sonra koku biraz dinginleşiyor ve fazla bulduğum yeşilliğe portakal çiçeği katılıyor, fresh/çiçeksi bir kokuya dönüşüyor.
Vanilya kapanışta kendini ortaya çıkardı ama ne çıkarmak, başlarda zerre hissetmediğim vanilya birden başrolü kaptı, yumuşacık, asla sentetik olmayan, buram buram kalite kokan soft bir vanilya..
 
Kokunun verdiği hissiyat : Sanki yemyeşil bir ormanda geziyorum ve her tarafımda vanilla orchid'ler yeni yeni açmaya başlamış, tomurcuklarından etrafa nefis vanilya aroması yayılıyor....
 
Ben parfümün oldukça kompleks bir yapısının olduğunu ve uğraşıldığını düşünüyorum.
Ayrıca çök yönlü, çok katmanlı..
 
Yemyeşil bir parfüm mü istiyorsunuz, sürekli tazeleyebilirsiniz parfümünüzü, vanilya baskın bir parfüm mü istiyorsunuz? Bolca sürüp saatlerce dinledirmeye bırakın, karşılaşabileceğiniz en güzel vanilya çıksın ortaya..
 
ben beğendim bu kokuyu. ilk sıktığımda nane-mentol kokusu geldi burnuma; ki bu benim için olumsuz değil. En nihayetinde güzel bir vanilye kokusu kaldı.
 
 

 

561

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

AURA_MUGLER_THIERRY_MUGLER1_2480.jpg
AURA_MUGLER_THIERRY_MUGLER1_2480.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,Aura Mugler Thierry Mugler sabun, Aura Mugler Thierry Muglerekşi, Aura Mugler Thierry Mugler yorum,