Atkinsons Oud Save The Queen
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Atkinsons Oud Save The Queen

Oud Save The Queen Konsantre Parfum

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%8 indirim
31,55 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
ATKİNSONS OUD SAVE THE QUEEN || Type Konsantre Parfum 5 gr 31,26
ATKİNSONS OUD SAVE THE QUEEN || Type Konsantre Parfum 10 gr 57,89
ATKİNSONS OUD SAVE THE QUEEN || Type Konsantre Parfum 15 gr 75,43
ATKİNSONS OUD SAVE THE QUEEN || Type 50 ml Extrait de Parfum 100,57
ATKİNSONS OUD SAVE THE QUEEN || BOYUT:SABUN 28,95
ATKİNSONS OUD SAVE THE QUEEN || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 1211122343
Stok Kodu 0815

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
 
Atkinsons'un popüler  kokularından Oud Save The Queen 
 
 
2013 yılında piyasaya sürülen esans, kısa sürede sevilmiş. Bunda parfümüm hem kaliteli, rafine ve modern bir harmana sahip olması hemde genel beğeniye uygun olmasının payı büyük.
 
 
 
2012 yılında piyasaya sürülen The Oud Collection serisi bu durumu açıklıyor. Yani İngilizler, her zaman olduğu gibi ortadoğu pazarından pay istiyor.
 
 
 
Oud Save The Queen'de böyle bir parfüm. Günümüzün bol topraksı, keskin, mat ve karanlık ud temalı parfümlerine karşı getirilmiş modern, tatlı ve rafine bir bakış açısı niteliğinde.
 
Parfümü tenime ilk sıktığımda ilginç bir baharat yorumu karşılıyor beni. İngilizlerin ünlü earl grey çayı ile desteklenen karanfil tomurcukları sayesinde çekici, köşesiz ve buğulu bir baharat açılışı yapıyor Oud Save The Quenn.
 
Parfüm tenimde çok kısa bir sürede orta notalarına geçiyor. Bu noktada eklenen portakal çiçeği ile yasemin yaprakları sayesinde Oud Save The Queen çok daha tene yakın kokan bir kremsi tatlılığa bürünüyor.
 
 
Böylece orta notalar teninize oturduğunda; kremsi-lezzetli portakal çiçeği ile sıcak karanfiin yarattığı tensel bir tatlı-baharatlı karaktere bürünüyor OudSave The Quenn.
 
Yaklaşık yarım saat içinde dip notalar kendisini göstermeye başlıyor. Bu noktada parfüme ismini veren ud ağacı karşıma usulca çıkıyor.
 
Son derece lekesiz, rafine ve mistik bir ud yorumuna dönüşüyor parfüm bu noktada. Birkaç dakika içinde eklenen guaiac ağacının parfüme kattığı ahşap kokusu sayesinde gitgide derinlik kazanıyor Oud Save The Quenn.
 
Üstelik hem ud'un keskin ağaçsı havasını hemde guaiac'ın yarattığı ahşap hissiyatını son derece modern, rafine ve sıcak bir ambiansla koklayabiliyorsunuz.
 
Açıkcası dip notalarda oluşan ahşap destekli sıcak-keskin ancak lekesiz ud yorumu parfümün en çok beğendiğim bölümü oldu. Bence bu noktada son derece kaliteli bir komplekse dönüşüyor Oud Save The Quenn.
 
 
Parfümün kalıcılığı son derece başarılı. Farkedilebilirliği ise özelikle orta notalardan itibaren ortalama düzeye iniyor. Buda parfümün kimliği ile alakalı birazda. Sonuçta çok keskin, karanlık ve tozlu bir ud yorumu değil. Son derece tensel, rafine ve pürüzsüz kokuyor.
 
Bahar ve kış dönemi kullanıma sanki daha uygun. Ofis ortamı için olmadığını açık. Alanını etkilemeye çalışan, egoist bir ortam kokusu bence Oud Save The Quenn.
 
 
Orta notalardaki tatlımsı baharat ambiansı biraz daha genel beğeniye uygun. Bu noktada herkes kendinden bir parça bulabilir kolayca.
 
 
 
 
Başlangıç Notası : Bergamot, Earl Grey Çayı ve Karanfil
Kalp Notası : Yasemin Yaprağı ve Portakal Çiçeği
Bitiş Notası : Ud Akoru, Guaiac Ağacı ve Tonka Fasulyesi
369

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

 
- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,
- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır
- Sürme rol on şişede geliyor
- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,
- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .
-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider
- Bereketlidir
 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

   Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

ATKINSONS_OUD_SAVE_THE_QUEEN_1_2343.jpg
ATKINSONS_OUD_SAVE_THE_QUEEN_1_2343.jpg
Gamze
22.2.2019 21:13:00


Her nekadar erkek parfüm kategorisinde olsa da bence unisex bir parfüm.hatta bayana daha çok yakışıyor bence..sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyorum

İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans, Oud Save The Queen sabun,Oud Save The Queen ekşi, Oud Save The Queen yorum,