KONSANTRE PARFÜM - CODE PROFUMO

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Armani code profumo

 Öncelikle şişesi gerçekten çok hoş parfümü elinize aldığınızda özenilmiş bir iş olduğunu anlayabiliyorsunuz. Ama parfüm sevdalıları için önemli olan içindeki sıvı...

 Parfümü ilk sıktığınızda tozlu bir turunçgil ile burnu tırmalamaya başladığı anda yeşil elmanın verdiği hafif burukluğa portakal çiçeği eşlik ediyor biraz dengeliyor kakule ile açılış bir anlam kazanıyor açılışı için orjinal code un orta notalarının benzeri diyebilirim. Orta notalardan itibaren yumuşak baharatlarla beraber parfümün ana karakterini oluşturan Tonka Fasulye si devreye giriyor. bu andan itibaren parfüm tende iyice oturuyor arkadan arkadan amber kendini hissetirerek parfümü orjinal code dan ayıran bir yöne doğru çekiyor Alt notalarda kendini belli eden plastiğimsi hatta kauçuğumsu bir deri ile parfüm son buluyor.
Özellikle orta yaş grubunu gözüne kestirdiği açık ve net belli. Genç arkadaşlar için biraz ağır gelebilir.

Parfüm genel anlamda yapaylık sınırlarını oldukça zorluyor çok fazla rafine değil ama yinede gideri var. Notalarla haşır neşir olamayan arkadaşlar için güzel kokan bir parfüm ama parfüm tecrübesi olan arkadaşlarımızın günlük kullanımıa uygun bir parfüm.
Şimdi bu parfüm orjinal code dan çok farklımı? Evet DNA ları aynı olsada farklı bir çalışma ortaya konmuş.

 Parfümümüz EDP formatında üretilen ve gerçekten EDP formatının hakkını baştan sona veren bir parfüm Code Profumo.

 Açık ve kapalı alanlarda güvenli olarak kullanılacak ve oldukça övgü toplayacak Tribünlere oynayan yapısı var. Genel beğeniye son derece uyumlu.

 Kalıcılık olarak son zamanlardaki designerlarda göremediğimiz kadar oldukça kalıcı bir yapıya sahip. Farkedilirlik iyi


 
Yorumlar (1)
Giorgio Armani
CODE PROFUMO ürününden yönlendirildiniz!
Giorgio Armani -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.