Aramıs Men
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Aramıs Men

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
ARAMİS MEN || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
ARAMİS MEN || Type Konsantre Parfum 15 gr 65,00
ARAMİS MEN || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
ARAMİS MEN || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
ARAMİS MEN || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121627
Stok Kodu 002

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

 


Aramis

Aramisgünümüzün parfüm trendlerine hiç uymayan, ülkemiz insanının yüksek ihtimalle "ıyyy hacı yağı gibi kokuyor" diyecekleri, nostaljik, abartacak olursam arkaik, über-maço, ultra-ödünsüz, hiper-acımasız ama adaletli, sofistike, babacan, karizmatik, sululuğu sevmeyen, ciddi, karanlık ama yasa dışı olmayan, kabadayı, mert ve cesur bir parfüm. O bir takım elbise parfümü. Eğer şort ve tişörtle kullanacaksanız kaçacak yer arayın çünkü Aramis'in ruhu gelir ve sizi elbette bulur, bunun hesabını sorar.

Anlaşılacağı üzere yaşı otuz beş olup, yolun yarısını devirmiş hatta kırklı yaşların erkeğinin parfümü Aramis. Çoğu kişi için o "baba" parfümü. Baba derken kendi babanız da olabilir, Ford Coppola'nın "Baba"sı da olabilir, 50 yaşından sonra kendisine Harley Davidson alan bir tıp doçenti olabilir, Kadirizmin kurucusu Kadir İnanır da olabilir, hatta Sedat Peker bile olabilir.
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

280

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. M Kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat  ile yapılmaktadır. Aras kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.Mağazamızda ürünlerin en güncel versiyonları satılmaktadır. Ürün bilgisi hakkında en gerçek ve doğru bilgiyi ürün üreticisinden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim kısmından iletebilirsiniz.

İade / Değişim Bilgileri

 

 

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat kargo ile yapılmaktadır.sürat  kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

ARAMIS_MEN_1_27.jpg
ARAMIS_MEN_1_27.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,ARAMİS, aramis parfüm , aramis esans ,aramis ekşi