KONSANTRE PARFÜM - ARAMIS MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

 


Aramis

Aramisgünümüzün parfüm trendlerine hiç uymayan, ülkemiz insanının yüksek ihtimalle 'ıyyy hacı yağı gibi kokuyor' diyecekleri, nostaljik, abartacak olursam arkaik, über-maço, ultra-ödünsüz, hiper-acımasız ama adaletli, sofistike, babacan, karizmatik, sululuğu sevmeyen, ciddi, karanlık ama yasa dışı olmayan, kabadayı, mert ve cesur bir parfüm. O bir takım elbise parfümü. Eğer şort ve tişörtle kullanacaksanız kaçacak yer arayın çünkü Aramis'in ruhu gelir ve sizi elbette bulur, bunun hesabını sorar.

Anlaşılacağı üzere yaşı otuz beş olup, yolun yarısını devirmiş hatta kırklı yaşların erkeğinin parfümü Aramis. Çoğu kişi için o 'baba' parfümü. Baba derken kendi babanız da olabilir, Ford Coppola'nın 'Baba'sı da olabilir, 50 yaşından sonra kendisine Harley Davidson alan bir tıp doçenti olabilir, Kadirizmin kurucusu Kadir İnanır da olabilir, hatta Sedat Peker bile olabilir.
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.