ANTONİO PUİG - QUORUM MEN 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri




         ANTONİO PUİG - QUORUM MEN 

Quorum'un başka türevleri de var bu sadece Quorum yazıyor :) ki yancıl(Flanker)lar karıştırılabiliyor.. Bence bir efsane bu parfüm. Kardeşim soğuk havalarda sıktığında of iyiki sıkmışsın, ne güzel mis koktu dedirten ve oldukça dedirten parfümlerden. Çok aşırı Adana sıcağı gibi yazın sıcakalrda sıkmayın derim, iğrenç kokabilme ihtimali var çünkü sanırım deriden dolayı ki oldukça doğal bir parfüm tüm içeriğ, öyle kokuyor.

Yazın sıcakta bile biraz hava serinlese, yaz akşamları serinse hemen beni sık diyen bir parfüm arkadaşlar. Bu parfümde maalesef reformule olmuş ama son versiyon 2013-2014 mü bakayım batch'e idare eder gibiydi. 9 fısı sıkmanız lazım derim. İnşallah daha reformule olmaz veya olumlu olur..

Ben meşe yosununu yazlık olarak seviyorum. Hele Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men ( Pour Homme ) 'da oldukça yazlık kokuyor meşeyosunu ki kışlık koku notalarına rağmen ve çok yoğun bir meşeyosunu ki maalesef o da 2013 Martındna sonra reformule oldu kısmen ki zaten ilk yıllar daha ayrı bir şahesermiş. Umarım ifra'yı atlatıp güzel parfümlere devam ederler. Ifra Allah seni ne yapsın, ıslah etsin inşallah :D :)..

Quorum özellikle bahar aylarında süper bir koku, süper bir parfüm. Yazın denemeyin bence hele yüksek sıcaklıklarda, kabusa dönüşebilir dediğim gibi. İğreti olabiliyor içindeki derinin hayvansallığından. Aman @rasta84 ( düzeltme rasta82, haha  altta rasta hocanın dediği gibi maşallah 2 yaş gençleştirdik) hocam yanlış anlama. Gene, hele de '' Antonio Puig - Quorum '' 'u yerin dibine sokmuyorum tamamıyla. Sadece yazın deri notasından dolayı itici olabileceğini söyledim.

Ki denenmiştir bu tarafımdan. Ysl Kouros kullanan annem, Quorum için yazın bu ne dedi kötü olarak ama kışın hele bahar aylarında süper bir koku. Mutlaka erkek koleksiyonunda yer almalı derim. Meşe yosununun dayanılmaz bir çekiciliği var arkadaşlar..

Sıkılmadan sıkılan Brut madalyonlu da buna örnek. Meşe yosununun güzelliğine yani..


Çok kalıcı bir parfüm reformulasyonuna rağmen, sanırım reformulasyon olmuş diyorlardı. Rasta hocadan ve diğer kıymetli hocalarımızdan, arkadaşlardan, beylerden alabiliriz yorumları tabiki :).

Sabah sık, akşam kok gene ve 5-7 fıstan fazla sıkmakta fayda var. Ten üzerinde 15 saat sonra bile kokuyor. Oldukça doğal, sentetiklik bence yok. Sentetik kokuları hele tende ele geçiriyorum yani anlayabiliyorum inşallah, maşallah :)..

Quorum'u, büyük ihtimal bildiğiniz bir koku, parfümle betimleme yapacaksam şöyle diyeyim, Tütün kolonyasının sonundaki tiz bağıran inceliği alın, kalan ağırbaşlılığa yüksek oranda aromatik kokular ekleyin, derisel hayvansallık katalım işte size Quorum :).. Meşe yosunu baştan sona hissediliyor ki çok iyi :).

Yorumlar (0)
Dsquared
QUORUM MEN  ürününden yönlendirildiniz!
Dsquared -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.