Amouage Memoır Men
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Amouage Memoır Men

Memoir Men

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
AMOUAGE MEMOİR MEN || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
AMOUAGE MEMOİR MEN || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
AMOUAGE MEMOİR MEN || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
AMOUAGE MEMOİR MEN || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,02
AMOUAGE MEMOİR MEN || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121756
Stok Kodu 003

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

 


Amouage Bitter Collection... Hani reklamlarda diyorlar ya "Kimisi bitter sever" diye, Memoir benim gözümde öyle bir koku. Nasıl ki bitter çikolata, çikolata olmanın getirdiği tatlılığın yanında acımsı buruk bir hissiyat barındırıyorsa Memoir'in de öyle bir yapısı var. Gizemli, sert duruşlu ve kendine has kabuğu olan, herkesin hoşlanmayacağı, görmüş geçirmiş bir koku. Gittiğim her ülkeden bir şeyler aldım, kimseye bakmam zevkime göre karıştırırım diyor.

 
 

Ciddi sert ve keskin bir açılışı var Memoir'in. Kara bir şişeden ferah koku çıkması elbet beklenmez ama yine de kontrpiyede bırakan şaşırtan bir açılış söz konusu. Aynı diğer Amouage'lar gibi tütsü temalı bir koku MemoirJubilation'a meyveler, Epic'e baharatlar, Honour'a biberler eşlik ederken Memoir'e karanlık ve gizemli ne kadar nota varsa onlar eşlik ediyor. Zaman zaman gelen tütün mü istersiniz, nane mi, sert odunsular mı yoksa deri mi? Öyle ladykiller tarzında değil, attığı adımı bilen oturaklı ve ciddi bir beyefendiyi anımsatıyor Memoir
 
Başlangıçta net olarak hissedilen ve parfüme son derece çekici bir hava katan nane, olması gerektiği gibi (aksi halde baydığı örnekler çok fazla) geriye çekiliyor. Orta notalara doğru deri, gayet dengeli ve rahatsız etmeden harmanın geri kalanına eşlik etse de tütsü hakimiyeti devam ediyor. Karanlık ve koyu bir koku. Hatta tütünden midir bilinmez; kafası dumanlı, eserekli bir tarzı var Memoir'in. Zaman geçtikçe koyuluğu daha smooth bir yapıya bürünüp kalkanlarını indirse de karanlık havasından hiçbir şey kaybetmiyor. Acı hissiyatını ise alttan alttan kendini hissettiren vanilya biraz olsun dengeliyor.

Memoir kullandıkça sevdiğim, mevsim mevsim farklı hisler uyandıran gizli silahlarımdan biri. Kullandığım birçok sefer kendini sordurtmuş ve fark yaratmış kara bir şovalye.
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

246

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. M Kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat  ile yapılmaktadır. Aras kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.Mağazamızda ürünlerin en güncel versiyonları satılmaktadır. Ürün bilgisi hakkında en gerçek ve doğru bilgiyi ürün üreticisinden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim kısmından iletebilirsiniz.

İade / Değişim Bilgileri

 

 

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat kargo ile yapılmaktadır.sürat  kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

AMOUAGE_MEMOIR_MEN_1_56.jpg
AMOUAGE_MEMOIR_MEN_1_56.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,amouage, amouage parfüm , amouage esans ,amouage ekşi, amouage memoir men , amouage memoir men parfüm , amouage memoir men esans ,amouage memoir men ekşi ,