KONSANTRE PARFÜM - JUBİLATİON FOR MEN XXV

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

Amouage - Jubilation XXV Man

Engin maddi kaynakları olduğu için piyasanın en iyi parfümörleriyle çalışabilen, genel olarak arap esintili diyebileceğimiz ancak gündelik kullanılabilecek kadar da modern, bağımlılık yaratan kokular üreten, en yüksek fiyatlı parfüm evlerinden biri Amouage.
 
 
 
 
 
 
İlk tanışmada ağır olduğuna inandığım açılışı periyodik olarak koklamak için resmen elimdeki kokuyu boşa harcıyorum. Sıcacık meyveler ile tütsü eşliğinde yoğun bir açılış yapıyor Jubilation. Cennetten çıkma diye tabir etsem kullanıcılarından itiraz edenin çıkacağına inanmıyorum. Kimileri eski kafa bulsa da birçok kokuyu eski hissiyatlı diye kenara iten, burun kıvıran beni bile derinden etkileyebildiğine göre ya zevkim değişiyor, ya da kendini gayet modern dünyaya adapte edebilmiş gayet güzel bir eski kafa ile karşı karşıyayız.
 
Böğürtlen ve üzümsü (yeni bir sözcük kazandırdım) kırmızı meyvelerle tütsüye, baharatlar da eşlik ediyor orta notalara doğru. Aslına bakarsanız faz değişimlerini teker teker anlatıp da kokuyu sıradan bir yazım tarzıyla fazlaca boğmak da istemiyorum. Bilin ki açılışı seven, bir ihtimal orta notaları daha az sevse dahi, drydown'a doğru fikri tekrar değişip doğru yolu bulur. Ayrıca içindeki bağırmayan ancak son derece etkileyici bir hava katan oud kullanımı da kokuyu son derece özel kılan ayrıntılardan biri. Şahsi yorumum özellikle soğuk havalarda insanın içini ısıtan, alıp başka diyarlara götüren, soğukta kalorifer yaktırmayan bir koku olduğu yönünde Jubilation 
 
 
 Sıcak havalarda dozajı iyi ayarlanmazsa ağır kaçabilir, o yüzden kullanımına diğer parfümlere kıyasla biraz daha dikkat etmek gerekiyor. Kalıcılığı şahane iken yaklaşık bir, bir buçuk saat sonra tene yaklaşmayı tercih edip 'Ortamdakileri etkiledik, bu kadar yeterli. Bundan sonra yaklaşanları hipnotize ederim.' diyip gerisi 'bende' diyor koku.
 
Özetle uygulanışı tecrübe edildikten sonra günlük kullanıma da uyabilecek ancak özel anlarda, davetlerde ve akşam yemeklerinde ortadoğu prensi gibi hissettiren bir baş yapıt Jubilation. 
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.