Amouage Honour Woman
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Amouage Honour Woman

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%23 indirim
37,84 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
AMOUAGE HONOUR WOMAN || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
AMOUAGE HONOUR WOMAN || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
AMOUAGE HONOUR WOMAN || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
AMOUAGE HONOUR WOMAN || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
AMOUAGE HONOUR WOMAN || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
Ürün Kodu 11172101
Stok Kodu 0688

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
AMOUAGE HONOUR WOMAN 2011
 
  • Çağdaş kadınlar için oryantal çiçeksi bir koku
  • Güçlü, tatlı, gelişmiş, umut verici ve uzun süre kalıcıdır
  • Üst notalarda biber, ravent ve kişniş
  • Kalp notalarında sümbülteber, yasemin, gardenya ve inci çiçeği ve karanfil
  • Alt notalarda sığla, güveotu, opoponax, amber ve deri kullanlmıştır
  • 2011 yılında piyasaya sürülmüştür
  • Tüm ortamlar için mükemmeldir
 
 
Opera tarihinin kült başyapıtlarından biri olan ve ilk defa 1904 yılında sergilenen Madame Butterfly operası, Honour Woman için ilham kaynağı olmuş.
 
 
Yeşil aromatik notalar, kremsi-pudralı beyaz çiçekler ve tatlı balzamlarla gerçekleşen zengin bir açılışa sahip olan Honour Woman, üst notalarında ki tatlı-pudralı, sevimli ve masum kokusuyla Madame Butterfly hikayesinin başlarına atıfta bulunuyor. Üst notalarda genç yaşta aşkı tadan masum ve sevimli bir kadının tutkusu işlenmiş.
 
Orta notalarında pek fazla değişime uğramayan parfüme katılan rafine ve tatlı baharatlar (Karanfil ve Kişniş) pudralı beyaz çiçekler (gardenya,Yasemin, inciçiçeği ve sümbülteber) ve tatlımsı balzamlara sarılıyor. Açılışta patlayan yeşil aromatik notalar artık yok.
 
Böylece orta notalarda yine tertemiz, pudralı-kremsi çiçeklerin önderliğinde ve tatlı-balzamik baharatların ince dokunuşlarıyla teninize usulca dokunuyor Honour Woman. Bu noktada parfümün naif, pürüzsüz ve sevimli bir sümbülteber-karanfil-balzam kombini olduğunu söyleyebilirim. Üst notalar kadar kaliteli, sevimli ve samimi oluşu orta notaları da sevilesi kılıyor.
 
Dip notalar ise yüzünüze adeta tokat gibi bir değişim vuruyor. Böylesine aromatik, pudralı ve çiceksi bir parfümden beklemeyeceğiniz kadar şaşırtıcı ve çarpıcı bir değişim.
 
 
 
Dip notalarda kokuya eklenen frenkinsens'in zarif ve sıcacık süzülen hafif dumansılığına sarılan animalic deri ve tatlı balzamlarla Honour Woman size kadın parfümlerine dair bildiğiniz herşeyi unutturuyor.
 
Tatlı, sevimli ve masum kadın parfümü biranda hayvansı deri ve frenskinsens ikilisinin katılımıyla sıcak, derin ve hafif karanlık-dumanlı bir trajedi sunuyor bizlere Honour Woman ..
 
 
Dip notalarda kadar, daha önce birçok defa kokladığınız çiceksi-pudralı kokuların çok kaliteli, zengin ve sevilesi bir uzantısı olarak ilerleyen parfüm dip notalarda enfes değişimiyle sanatsal bir kadın portresi çiziyor. Açıkçası en sevdiğim kısım da dip notalar oldu.
 
 
Dip notalarda ki; zengin, farklı ve zor içerikler o kadar iyi işlenmiş ki aynı anda şaşırtan ve kendine hayran bırakan bir çizgisi var benim için .. Herşey olması kadar kararında, kaliteli ve her fazı o kadar zengin ki kelimelere dökmekte zorlanıyorum.
 
Bu yazıyı okuyan kadınlara tek söylemek istediğim; bu dünyadan Honour Woman kullanmadan ayrılmayın.
 
 
 

 

620

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

AMOUAGE_HONOUR_WOMAN1_2101.jpg
AMOUAGE_HONOUR_WOMAN1_2101.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,AMOUAGE HONOUR WOMAN ,AMOUAGE HONOUR WOMAN YORUM,