Amouage Honour Men
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Amouage Honour Men

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%23 indirim
37,84 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
AMOUAGE HONOUR MEN || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
AMOUAGE HONOUR MEN || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
AMOUAGE HONOUR MEN || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
AMOUAGE HONOUR MEN || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
AMOUAGE HONOUR MEN || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
AMOUAGE HONOUR MEN || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
Ürün Kodu 12172111
Stok Kodu 691

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29

AMOUAGE - HONOUR MAN

Honour Man; neredeyse ferah tarzda, kolay kullanılabilir bir tütsü parfümü olarak Amouage’ın ürün gamını başarıyla dolduran bir parfüm.

Ferahlık hissi veren biberlerle açılıyor Honour. Başlarda hissedilen pembe biber ve muskat da Honour’a naif bir hava katıyor. Açılıştan birkaç dakika sonra ağaç kovuğundan çıkmadığı belli olan Honour’da, Amouage’ın imza notası olan tütsü hissediliyor.

Honour, Amouage’ın doğu esintilerini taşıyan tütsü kullanımına rağmen günlük kullanıma en uygun parfümü. Terbiyeye yatırılmış, uysallaştırılmış bir tütsü kullanımı var. Nerdeyse ferah bir tütsü kullanımı var diyeceğim… Zaman yolculuğuyla aramıza karışmış ve şehir yaşantısına ayak uydurmuş bir şövalye Honour. Bizden biri olan ama kökeninden kopmayan biri!

 

 


Sonlara doğru sedirin hissedilmesiyle odunsu tarafa iyiden iyiye göz kırpıyor Honour. Harmanındaki notalardan kuru bir parfüm izlenimi verse de, biber, vetiver ve tütsünün kremsi bir hissiyatla uyum içinde olduğu bir kompozisyon Honour. Dengeyi bozan, rahatsız edecek şekilde öne çıkan herhangi bir nota yok.

Honour Man, Jubilation, Epic veya Reflection gibi diğer Amouage’lara kıyasla naif duruşuyla ilk etapta etkileyebilecek bir parfüm değil. Birkaç kez kullandıktan sonra yargılanması gerekiyor. Nathalie Feisthauer, zaman isteyen akıl dolu bir kompozisyon yaratmış!


Honour’u bahar aylarında kullanmayı seviyorum. Kremsi havasıyla geçiş mevsimine daha çok yakıştığını düşünüyorum. Zaman ve mekân ise fark etmiyor… Sade şıklığı olan giysi misali, birçok ortama uyum sağlayacak yapıda bir parfüm. Honour'ın kalıcılığı serinin geneli gibi çok iyiyken fark edilirliği için ortalamanın üzeri sınıflandırmasını yapmam yanlış olmayacaktır.

Honour Man, Amouage’ın keskin çizgisinden taviz vermeden modern ve etkileyici olmayı başaran bir parfüm. Epic veya Jubilation gibi parfümleri seven ancak fazla iddialı bulanlar içini doğu esintileri taşıyıp da günlük kullanıma en uygun Amouage parfümü, kesinlikle Honour!

307

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

AMOUAGE_HONOUR_MEN1_2111.jpg
AMOUAGE_HONOUR_MEN1_2111.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,AMOUAGE HONOUR WOMAN ,AMOUAGE HONOUR WOMAN YORUM,