AMOUAGE DIA WOMEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
120 TL
Ürün Özellikleri

              AMOUAGE DIA WOMEN

Hem gündüz hem de gece sizi lüks hissettiricek bir parfüm olan Amouage Dia EDP hala denemediyseniz kesinlikle tavsiye ediyoruz. 
Ürünün EDP ürünü olması da kalıcılık yönünden kaliteli olduğunun bir diğer kanıtıdır.
 İçerisinde bulunan adaçayı, menekşe yaprakları, taze çiçekler, portakal çiçeği, şakayık, zengin odunsu beyaz misk, 
vanilya ve gizemli tütsü ile siz kadınların vazgeçilmez parfümü olmaya aday... 

Bu bahar Paris'e gidemez mi? Dia Woman en iyi ikinci şey olabilir. Sabah yağmurundan sonra Jardins de Tuileries'teki sıcak bir Nisan öğleden sonra gibi Dia, sofistike, tazelik ve Right Bank lüksüyle çiçek açar. İlk koklamada Dia'nın eşsiz Fransız mirası incir ve bergamot karıncalanmasında görülür. Hemen hemen koku, yağmur, yasemin, neroli ve iris dahil olmak üzere kokulu bahar çiçeklerinin bir kolunu ağırlamak için derinleşir ve hepsi yağmur suyuna batırılmış gibi kokar. Dia Woman'ın çiçek zenginliği boyunca koşmak, şehrin gösterişli butikleri arasına sıkışmış loş kiliseleri anımsatan bir tütsü ve sandal ağacının temelidir. Plaza Athénée'de sevgilisiyle öğle yemeği için buluştuğu güzel bir kadın hayal ediyoruz. Öne doğru eğilir. “Çok güzel kokuyorsun” diyor. "Biliyorum," diyor cevap.
Dia Bayan Parfüm Notları

Incir, Siklamen, Bergamot, Tarhun, Adaçayı, Menekşe Yapraklar, Çalı Şeftali Çiçekleri, Gül Yağı, Portakal Çiçeği, Şakayık, Orris, Beyaz Misk, Tütsü, Vanilya, Kediotu, Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Gaiac AğacıYorumlar (0)
Amouage
DIA WOMEN ürününden yönlendirildiniz!
Amouage -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.