KONSANTRE PARFÜM - ALEXANDER MC QUEEN - KİNGDOM

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri                                 ALEXANDER MC QUEEN - KİNGDOM


Kingdom, Alexander McQueen'in kadınsı bir parfümü. Koku 2003 yılında piyasaya sürüldü ve parfüm parfümcü Jacques Cavallier tarafından yaratıldı.
Kingdom Parfüm Notları
Üst Notlar
Calabrian Bergamot, Sicilya mandalina, Tunus neroli
Kalp notaları
Kimyon özü, Gül, Hint yasemin, Zencefil, Copahu ağacı
Temel notlar
Bourbon vanilya, Endonezya mür

Krallık ince kur yapma oyunlarını oynamasa da, melek gibi güneşli bir nota açılıyor. Narenciye tazeliği ve portakal çiçeğinin hassas parlaklığı, yanan kalbine yol açmanın ustaca bir yoludur. Gül ve yasemin klasik ikilisi, üst notaların parlaklığı kaybolduktan sonra merkez sahne alır. Güller koyu ve gösterişlidir, yasemin ise beyaz bir çiçek ile tropikal bir meyve arasında bulunan yoğun reçel tatlılığıyla kalbe nüfuz eder. Krallığın en beklenmedik unsuru, bu klasik ikilinin kimyonun hayvansal gücü ile aşılanmasıdır. Sıcak cildin tuzlu kokusu, şok edici ve yine de çekici. Kompozisyon kurudukça, ham duygusallık daha ince ayartmalara yol açar. Sandal ağacının ılık sütü, vanilya ve incensey alt tonları harmanlayan erime reçineleri ile süslenmiştir.

Elbette, Krallık'ın hayvansal gücü, kokudaki estetiğin temiz, sabunlu ve çiçeğe yöneldiği Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kasvetli başarısızlığının sebebidir. Alexander McQueen'in kendisi koku açısından azalmaya karar verdi ve sonraki büyük lansmanı MyQueen, bir İngiliz bahçesinden alınan tatlı bezelye kadar masum olduğu ortaya çıktı. Bununla birlikte, Krallık hem teknik açıdan ilginç kompozisyonu hem de cesurluğu nedeniyle sevgilerimde özel bir yer tutuyor. Sonuçta, cesur ruhtan başka neler yeni yollar açar?
Yorumlar (0)
ALEXANDER MC QUEEN
KİNGDOM ürününden yönlendirildiniz!
ALEXANDER MC QUEEN -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.