THAMEEN - CARVED OUD

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
120 TL
Ürün Özellikleri


                THAMEEN - CARVED OUD


İlahi ağaçların, paçuli ve zarif bir şekilde kavrulmuş udun bu çekici karışımı, düğün hazırlıkları sırasında Hindu gelinlerine uygulanan elle çizilmiş bir törenli sembolik geleneklerden oluşan Solah Shringar veya on altı süslemeden esinlenen bir koku ve ritüel kokusudur. Bu ayrıntılı talimatlar saç, yüz eller, ayaklar ve gözler için mücevher ve dekorasyonları yönetir. Orijinal inanç, on altı vücut bölümünün güzelleştirilmesinin gelini ay döngüsünün herhangi bir olumsuz etkisine karşı koruyacağıydı. Malakit vetiver notunun kökeni, odunsu ud ve alışılmadık derecede fındık içeren bir paçuli destekler. Ormanlar ve güçlü miskler cilde düştüğü için antiseptik kıbrıs ve selvi nefesi çok önemlidir. Oyma Ud'da ince bir güç var, etkilemek için yeterli parıltı ve ponpon var, ama şeytan mezar udunda, ayrılmış ve tertemiz ama oh - bu dumanlı gayak kaplama sizi baştan çıkaracak.


Hint Telif Hakkı için on altı aşamalı ritüele dayanarak, Oyma Ud, ud kokularının ne olabileceğine dair algıları değiştirir.
Nadir ve seçkin bir ud, mükemmellik ile harmanlandı, dünyevi, çiçek, odunsu ve tatlı notalar arasında doğru dengeyi vurdu.

Üst Notlar: Guatemala kakule, pembe biber, kıbrıs, selvi yağı
Kalp notları: Sedir ağacı süper, paçuli kalp, iris, ud
Temel Notlar: Haiti vetiver, kehribar, misk, sandal ağacı, vanilya
Yorumlar (0)
THAMEEN
CARVED OUD ürününden yönlendirildiniz!
THAMEEN -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.