AJMAL - BLING

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
130,00 TL
Ürün Özellikleri


              AJMAL - BLINGOrta Doğu Ajmal'ın önde gelen parfüm evi, 2012 yılında Bling adında yeni bir parfüm piyasaya sürüyor. Parfüm, oryantal notalarla zenginleştirilmiş güzel bir Fransız.
Fransız-Arap etkisinin bir birleşimidir. Karakteri modern bir oryantal - odunsu ve baharatlı bir çiçek. Gül, tarçın, paçuli, guaiac ağacı ve misk anlaşmalarını içerir.

Swarovski kristalleri ile gümüş bir şişede gizlenmiş, tüm formlarında ışıltılı güzellik parıltılı sizi rahatsız edici tuzağına çekiyor.

İlk koku size çok zengin bir şekilde konuştu, baş tonlarında ağaçlar ile gül karışımı. Tarçın önünde tarçın ile paçuli'nin parlak karışımı, nereye giderseniz gidin kokan yoğun bir koku yaratır. Kuşkusuz özel parfüm seçiminizin bir işareti olan oryantal olarak ayarlanmış bir parkurun arkasında kalıyor.

Hafif büyüleyici sıcak vanilya ve sandal ağacı kokusu ile guayac ağacından yapılmış tonlarca aromatik reçine, parfüme hoş bir derinlik kazandırır. Musk, gün boyu kalıcı yoğunluğu ile sizinle birlikte olacak güzel koku değişikliklerinden birisini daha açar.

Başlı odunsu notalarla iç içe zengin bir gül dozu olan Bling, onun için çok zengin ve güçlü bir koku. Baharatlı tarçın açılış notu, paçuli ve miskin duygusallığıyla patladı ve Bling'in cesur cazibe ifadesi verdi. Kendinizi başka hiçbir şeye benzemeyen bir manyetik çekişe neden olan bir koku ile kuşatın. Oryantal notaların en zarif redolence ile aşılanan Ajmal Bling. Ana içeriğine sadık olan zengin ve derin, bu kokunun her damlası büyüleyici, duyumsal ve güçlüdür.
Yorumlar (0)
Ajmal
BLING ürününden yönlendirildiniz!
Ajmal -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.