AFRODIZYAK

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KKV Dahil
100 TL
Ürün Özellikleri

AFRODİZYAK

KENDİ KREASYONUMUZ OLAN AFRODİZYAK. ETKİSİ KANITLANMIŞTIR.

Yaratıcı, zeki ve şehirli olduğu kadar geleneksel de olan erkeklerin diline tercüman olan afrodizyak etkili erkek parfüm, dalgalı bir denize benzeyen erkek karakterini resmediyor. Hırçınlığı ile kayaları kuma çeviren, dinginliğinde yakamozlara kucak açtığı gibi şefkatli kolları ile kadınını saran erkekler afrodizyak parfüm ile kadınlara tutkulu bir aşk vadediyor. Çarpıcı ve esrarengiz kokusu ile dikkat çeken koku, kadınlarda gizemli bir merak uyandırıyor. Maskülen kimliğinden ödün vermeden modern bir havaya bürünen parfüm, Türk erkeği için özel olarak tasarlanıyor. Sert, otoriter ve inatçı erkekleri sembolize ederken şefkatli, kollayıcı ve sahiplenen erkeklerin sevecenliğini de yumuşak notaları ile sunan özel tasarım koku, cömert kalıcılığı ile uzun ve sürprizlerle dolu bir koku serüveni vadediyor.
 
Erkek afrodizyak parfüm içerisinde yoğun Hindistan cevizi bulunduruyor. Egzotik temasını black safran ve neroli ile tamamlayan Tiyrus parfüm, paçuli ve sandalın odunsu nüanslarıyla sakinleştirirken, greyfurt ve bergamotun coşkulu aromalarıyla sizi aşkın heyecanına davet ediyor.  Siwet karanfil ve amazon çayı içeriği ile ferah ve mayhoş bir esinti sunan koku, misk ve amberin kalıcı etkisi ile ten kokunuzu sakince sarıyor.
 
Tutkunun formülünü ezbere alan koku, duyumu yüksek özelliği ile yanından geçtiğiniz her kadında etkileyici bir iz bırakıyor. Seçkin tarzı ile salon erkeklerinin centilmenliğine yakışan nüanslar, kibarlığı kimlik edinen erkeklere imza niteliğinde bir imaj kazandırıyor. Kokunun kadın kalbinin anahtarı olduğunu bilen erkeklerin seçimi afrodizyak etkisi, hayır denemeyecek bir karizmayı tamamlıyor
Yorumlar (1)
Le Labo
AFRODIZYAK ürününden yönlendirildiniz!
Le Labo -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.