Abercrombie Fitch Fierche
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Abercrombie Fitch Fierche

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
ABERCROMBİE FİTCH FİERCHE || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,02
ABERCROMBİE FİTCH FİERCHE || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
ABERCROMBİE FİTCH FİERCHE || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
ABERCROMBİE FİTCH FİERCHE || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
ABERCROMBİE FİTCH FİERCHE || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
ABERCROMBİE FİTCH FİERCHE || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121622
Stok Kodu 001

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

Abercrombie&fitch FİERCHEabercrombie'nin türkiye'de satılmayan harika parfümü. 

genel notası limon esansıdır. fresh olmasına rağmen; 3-4 fısla tüm gün süren bir kalıcılık? fresh parfüm için pek olur şey değil. ilk sıktığınızda sıradan bir koku gibi geliyor. ama sıradan olmadığını çevrenizdeki insanlar sizden daha iyi farkediyor.

şu an ki kız arkadaşımla ilk buluşmamızda hesap ödeme esnasında istemsizce boynuma yaklaşıp parfümün çok güzel ne bu deyip benim de gururla abercrombie dememe neden olan ve hayatım boyunca degiştirmeyecegim parfümüm. kokusu ciddi anlamda inanılmaz güzel


 

576

 

 

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. M Kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat  ile yapılmaktadır. Aras kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.Mağazamızda ürünlerin en güncel versiyonları satılmaktadır. Ürün bilgisi hakkında en gerçek ve doğru bilgiyi ürün üreticisinden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim kısmından iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İade / Değişim Bilgileri

 

 

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat kargo ile yapılmaktadır.sürat  kargo dışında gönderilen kargolarınız teslim alınmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

ABERCROMBIE_FITCH_FIERCHE1_22.jpg
ABERCROMBIE_FITCH_FIERCHE1_22.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,abercrombie fierce,fierce parfüm,abercrombie fierce açık parfüm