J.P.G. Gaultıer 2
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

J.P.G. Gaultıer 2

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

22,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
JPG GAULTİER 2 || Type Konsantre Parfum 5 gr 22,02
JPG GAULTİER 2 || Type Konsantre Parfum 10 gr 44,00
JPG GAULTİER 2 || Type Konsantre Parfum 15 gr 62,86
JPG GAULTİER 2 || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
JPG GAULTİER 2 || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
JPG GAULTİER 2 || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 12151456
Stok Kodu 091

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:22

Jean paul gaultier 2 


Parfumn yorumu
 
 

Jean-Paul Gaultier'nin 2005'te çıkan unisex parfümü. 

En önemli ayırt edici özelliği, geleneksel üst-orta-alt nota skalasına sahip olmayan, lineer bir parfüm olması. Zaten toplam üç nota üzerine kurulmuş: amber, misk ve vanilya. Arada başka yumuşatıcı notalar da olduğunu tahmin etsem de, bu üç nota, parfümün havasını ifade etmek konusunda son derece yeterli. 

Çok tatlı. Hiç şekerli değil. Ve bana kalırsa tatlı bir parfüme göre bayıcı olmaktan da çok uzak. Amaçlanana uygun şekilde, zaman içinde pek değişmiyor. Yine de vanilyanın kremsiliği ile miskin pudramsılığının giderek birbirinin içinde erimesiyle, iyice iç ısıtıcı bir hal alıyor diyebiliriz. Tam bir konfor parfümü. Parfümün sahibi kişi ister sokakta, ister gece hayatına ait bir yerlerde olsun, sanki evinden yeni çıkmış, elinde hala anahtarları varmış gibi bir havaya bürünüyor. (ki bu benim en sevdiğim havalardan biridir) 

Gözlemlediğim kadarıyla Gaultier2'yi kullanmak söz konusu olunca, erkekler de kadınlar da karşı cinse daha çok yakışacağı korkusuyla biraz çekingen davranıyorlar. Kadınların çekindiği tarafı tütünsülüğü. Erkekler ise, yabancı bir forumda görüp beğendiğim ifadeyle "çam ağacı kokmak dışında bir risk almak istemiyorlarsa" böyle tatlı bir parfüme karşı pekala uzak hissedebilirler. 


Erkeklerde ise, maksimum uyumu sağlamak için bedenleriyle parfümün arasına bir kazağın girmesine de gerek yok. Angel Amen gibi tatlı erkek parfümlerinin tadına varmış olanlar bunun da değerini bilecektir. Ayrıca şahsen bu parfüme ilk bir erkeğin üzerinde rastladım ve öyle doğaldı ki unisex olduğu o an aklıma bile gelmemişti. 

Bu teşhisleri koyduktan sonra aklımdan geçenlerden biri, bir çiftin beraberce bu parfümü kullanmasının hoş olabileceği idi. Bu yüzden sonradan Jean-Paul Gaultier'nin bu konuya yaklaşımını duymak benim için sevindirici bir süpriz oldu. Kendisi Gaultier2'nin unisex bir parfüm değil, paylaşmak ve birliktelik hakkında bir parfüm olduğunu, sevgililer için yaratıldığını söylemiş. İsminde geçen 2'nin sebebi de böylece çözülüyor ve hatta Gaultier2, kız ve erkek için (ya da diğer kombinasyonlar :) ) birbirine mıknatısla tutturulabilen iki adet şişe halinde satılıyor. 

Bir de şunu not edelim: Amber, misk ve vanilya genel olarak parfümlerin alt notalarını oluşturdukları için, bu parfüm, katlandırmada da kullanılabiliyor. Yani sevdiğiniz bir çiçek veya meyve kokusunu, öncesinde Gaultier2 kullanarak toklaştırabilirsiniz.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

244

 

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 22,00

_JPG______GAULTIER_21_456.jpg
_JPG______GAULTIER_21_456.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir, J.P.G. GAULTIER 2. ekşi, J.P.G. GAULTIER 2. yorum,